Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagykáta, Kínai telefonszáma?

Namelessgirl kérdése:

Nagykáta, Kínai telefonszáma?

Figyelt kérdés
Vettem ott egy cipőt nemrég de időközben kiderülz hogy ha nagyon járkálok benne akkor elkezdek kilépni belőle mert enyhén nagy és ki szeretném cseréltetni egyel kisebb méretre de nem tudom hogy ez lehetséges e. Ezért szeretném a telefonszámot mert én nem találom sehol. Hogyan érhetném el őket? Mert fölöslegesen nem szeretnék elmenni.

2018. nov. 6. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem is feleslegesen ne menj ki kinába.

Én nem tudom a kinai telefonszámot , de majd segitenek itt.

2018. nov. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kínai boltra gondoltam de azért köszi! :D
2018. nov. 6. 19:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha már hordtad akkor hiába viszed vissza nem fogják cserélni. De ezt amúgy is hogy képzeled hogy hordod utcán aztán visszaviszed, hogy csereljek ki?

Utána az már nem eladhato.

2018. nov. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem hordtam utcára csak a szobámban próbáltam ki hogy milyen lehet benne táncolni és még csak tegnap előtt vettem
2018. nov. 6. 21:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha még így van akkor felesleges felhivni vissza kell vinni de már holnap vidd. Nálunk a kínai ajtajára ki van írva hogy 3 napig van csere! Nem olyan rugalmasak mint a plazas üzletek hogy 14 meg 30 nap csere....
2018. nov. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!