Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért mállik szét a bakancs...

Miért mállik szét a bakancs talpa?

Figyelt kérdés
Svájcban egy bolhapiacon vásároltam egy igazán minőséginek kinéző bőr bakancsot. Amolyan tipikus katonai csizma, szó szerint újnak látszott. Idehaza felvettem és 20 perc séta után fura érzésem támadt, mintha olvadna a bakancs talpa. Gondoltam ez a bakacs sajátossága de megnéztem a talpát és darabok hiányoztak belőle és hullott mindenfelé. Mi ennek az oka?
2018. nov. 17. 09:53
 1/3 TappancsMancs ***** válasza:
Nem tudom mi mást lehetne erre mondani, mint hogy ilyen a minősége, ami lehet ritka gyártási hiba és típushiba is. Egy Timberland bakancsnak a talpat gumiabroncs gyártó cég készíti, nem is fog szétmenni. Remélhetőleg olcsó volt. Meglepő ilyet mondani, de ez a gagyi fajta kínai cuccokra is ráver nem kis léptékben. Használd szét és kuka.
2018. nov. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem jó minőségű.
2018. nov. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nemtudom a tipust. holnap lefotózom és belinkelem.
2018. nov. 17. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!