Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok nagyon ronda karácso...

Hol tudok nagyon ronda karácsonyi pulcsit venni?

Figyelt kérdés

Próbálok megnyerni egy vicces kis fogadást, szívem szerint nem költekeznék 5000 forint felett. Amerikában már régóta nagy divat, de itthon csak a gyerekrészlegen láttam 1-2 vicces karácsonyi stílulú kötött pulcsit.


24F



2018. nov. 20. 00:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nézz be egy party kellékesbe vagy egy kínaiba. De ha megoldható a rendelés, akkor ebay-en és aliexpress-en tuti van kedvedrevaló darab. De vannak magyar oldalak is, ahol rendeteg hü.lyeséget lehet kapni a lesz@rom tablettától kezdve a sértegetős csomagolópapíron át egészen a szőrös sőrhas mintázatú hasitasiig bármit.

De ha ezek közül nem jó egyik se, akkor csináld meg magad. Csak veszel egy sima pulcsit és rávarrsz (ha nem megy, akkor használj ragasztót) minden olyan dolgot, amit találsz és elég ronda az ízlésednek.

2018. nov. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ebay.
2018. nov. 20. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én Háda turikban szoktam látni ilyesmit mostanában meg decemberben. Mondjuk a női részlegen vannak kipakolva, de annyira oversized-ok, hogy sztem a többségét egy srác is simán fel tudja venni.
2018. nov. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A legcsúnyább úgy lesz ha te magad csinálod! Égösort is varrhatsz rávami elemmel müködik! Pl varrhatsz rá egy mikulás zsákot iscamibe elrejtheted a felest! Hidd el profi vagyok évek ota karácsonyi csúnya pulcsi partikba járok!
2018. nov. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Háda meg én a C&A-ban lattam most egy csomot, polus bevasarlokozp.
2018. nov. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Turkálók tömve vannak.
2018. nov. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!