Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendelt már valaki a Rockpince...

Rendelt már valaki a Rockpince oldalról? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Rendeltem ma egy pulóvert, azt írják, hogy 4-28 nap alatt fog megjönni. Nektek mennyi idő alatt jött meg amit rendeltetek?

2018. nov. 20. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Én mindig beszoktam rendelni a boltba a cuccokat és személyes átvételnél fizetek.


Nekem változó szokott lenni, hogy mikorra érkezik meg a boltba a rendelésem.. De a legrövidebb idő kb 10 nap volt. Mondjuk én többnyire Punk rave meg Alchemy cuccokat szoktam rendelni. Ezeket lehet, hogy hoszabb idő mire beszerzik (valakitől azt hallottam, hogy ezeket a Fantasmagoria oldaláról rendelik a boltba) mig a bandás polókat pulcsikat lehet, hogy máshonnan szerzik be.

2018. nov. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most jött az email, hogy holnap hozzák. 2 nap volt, elég gyors :)
2018. nov. 21. 15:16
 3/3 anonim válasza:
Én vagy Győrben vásárolok vagy netről rendelek, utánvéttel. Szerintem jó minőségű cuccaik vannak, Győrben nagyon kedvesek, segítőkészek. Ha rendelek viszonylag hamar megjön, eddig még egyszer sem volt gondom velük.
2018. dec. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!