Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a csizmáról? Térd fölé érő szoknyával milyen lenne? (+ harisnya)

Figyelt kérdés

A csizma megvan,de nem tudom ,hogy szoknyával mennyire mutatna jól.

Köszi a válaszokat.



2018. nov. 21. 09:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
11%

Ez nagyon csinos nőies összeállítás , de harisnya nélkül!


F/42

2018. nov. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
87%

Ez sajnos nem ilyen egyszerű, erre nem lehet látatlanban felelni. Azért nem lehet reális vagy hasznos választ adni, mert nem ismerjük az alakodat, a magasságodat, sőt, csizmahossznál a lábak aránya és hossza is sokat számít. Ha hosszú és arányos lábad van, akkor mutathat jól térd fölé érő szoknyával - vászon, farmer. A viszonylag rövidebbek vagy vaskosabbak a lábaid, akkor nem ajánlanám szoknyával. (A csizma maga nekem egyáltalán nem tetszik, mert ormótlannak látom, de ez nem számít.) Itt egy kis segítség: [link]

Hidegben meg minden nő hordjon harisnyát a szoknya alá, nyilván senki nem szeretne súlyos alhasi gyulladásokat. De ez szerintem egyértelmű.

2018. nov. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
16%

12.

Neked a csizma ormotlan nekem a harisnya haszontalan!

Ennyi. Nem vagyunk egyformák.

Amúgy meg a férfiak is viselhetik mert lábról lehet megfázni!

Ezt azért írom mert ne csak nők védekezzenek a hideg ellen amire a csizma is megteszi.

2018. nov. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
87%

Mindenki hordjon azt, amit kényelmesnek és esztétikusnak tart, ebben egyetértünk. Remélem a kérdező örömét leli a csizmában, nem számít az én véleményem, őszinte segítő szándékkal írtam az előző hozzászólást. Természetesen a férfiak is hordanak harisnyát, és nagyon jól teszik, ezt senki nem vonta kétségbe, ezt nem értem, miért hoztad fel. Kellemes időben természetesen nem szükséges, opcionális a harisnya. Ám hidegben mindenkinek fontos a réteges öltözködés, ha szoknyát visel valaki az nem egy zárt tér, nem tartja meg alul a hőt, ezért szükséges a harisnya, mert a fehérnemű alig védi az alhasi szerveket, így könnyen kialakulhatnak gyulladások, amik komoly következményekkel járhatnak. Ezt mint egészségügyi dolgozó írom.


Mindenki öltözzön rétegesen, és vigyázzanak magukra, férfiak is, nők is.

2018. nov. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Na hát látom eléggé vegyesre sikerültek a válaszok.A harisnya igen,egyértelmű számomra(tudok a felfázós sztoriról,sajnos hajlamos vagyok rá),épp ezért nem mindennap viselném így ,csak alkalmakra.Azt is értem,hogy látatlanban nem tudtok mihez viszonyítani,hiszen nem írtam konkrét adatokat a testalkatomról.nem vagyok nagy divat párti,inkább viselek számomra kényelmes és szerintem jól kinéző ruhaneműket.Egyszerűen csak véleményekre voltam kíváncsi,hogy ki mit gondol a csizmáról.Nekem tetszik. :) Még egyszer köszi a válaszokat mindenkitől,nyomtam a zöld kezet azoknak,akik még nem kapták.
2018. nov. 26. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!