Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aki mar rendelt a Remixshopból...

Aki mar rendelt a Remixshopból mi a tapasztalata? Milyen a ruhak méretezése? Pl. Farmernadragoknál angol vagy európai a feltuntetett méret?

Figyelt kérdés

2018. nov. 21. 21:26
 1/2 wazzzup13 válasza:

Nekem csak pozitív tapasztalatom van velük kapcsolatban. :) nagyon sokszor rendeltem már onnan és még sosem volt panaszom sem a ruhák minőségére, se a szállításra.

A méretek xxs- tol vannak, nem tudom pontosan melyik a legnagyobb méret, de ha megnézed a terméket és végigpörgeted a képeket akkor ott láthatod hogy milyen méret is van beleirva. ( angol márkánál nyilván más például ) A leírásban pedig van egy cm-Ben lemért méret is, nadrágoknál derék és hossz, a többinél nem nagyon.

De ha olyan ruhákat rendelsz olyan gyártótól ahol ismered a méreted akkor nem lesz gond :)

2018. dec. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Vettünk egy márkás L-es blúzt, de S-nek megfelelő volt a méret. Nem küldtük vissza, mert szép a blúz, igaz, nem lehet használni...
2021. márc. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!