Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok teljesen személyre...

Hol tudok teljesen személyre szabott ruhákat készíttetni?

Figyelt kérdés
Találtam egyedi póló nyomtatós oldalakat, de ott egy megszabott helyen lehet csak képet rászerkeszteni. Egy teljesen, mindentől független oldalra lenne szükségem, ahol csak a póló körmintája van, azon belül azt teszek rá, és oda ahova gondolom, amit csak szeretnék. Van egyáltalán ilyen? Köszönöm előre is!

2018. nov. 23. 11:46
 1/2 TappancsMancs ***** válasza:

Másra gondoltam a személyre szabott ruha kapcsán, mindegy, az azt jelentené, hogy méretes szabóval csináltatsz öltönyt, inget, egyéb ruhákat.


Póló nyomtatás az van sok, csak keresgélj, vannak ahol bármekkorát és bárhova rátesznek és vihetsz anyagot is vagy mondod mi kell és segítenek a megtervezésében. Már fényképet is rátesznek.

2018. nov. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Épp ez az... Nem találtam olyat, ahol bárhova nyomtatnak. Aki tud, segítene? De azért köszönöm a próbálkozást!
2018. nov. 24. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!