Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vélemények erről az oldalról?

Sőőr@tesóók kérdése:

Vélemények erről az oldalról?

Figyelt kérdés

[link]

Egy ilyen Martens bakancsot szeretnék rendelni erről az oldalról. Bárkinek bármilyen tapasztalata? Ugye nem kamu oldal? Nem tűnik annak, de a biztonság kedvéért...

Illetve a bakancsról mi a véleményetek? Most vennék először Martens-et, mi a tapasztalatotok ezzel a márkával kapcsolatban?

Köszi előre is!

17/L



2018. nov. 23. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Jófajta, más oldalakon is körülnézhetsz.
2018. nov. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kamu. Egy cégnév sincs megadva, se elérhetőség. Az ûrlap semmit nem jelent.
2018. nov. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ebbe az oldalba en is belefutottam mert epp par hete vettem uj Martenst. Itt sajnos hamisitvanyokat arulnak, a minden felaron van mar eleve gyanus. Rendes kapcsolat menupont sincs, csak emailcim. Ha utananezel, minden hivatalos oldalon joval dragabbak a bakancsok. Szoval innen ne rendelj, mert csak penzkidobas :(

Amugy nagyon jok a Martensek, en szeretem oket, kenyelmes es sokaig birja.

Sajnos az eredeti rohadtul draga, de lehet jo akciokat kifogni, tavaly pl az office shoesnak voltak akcios martensei a kollekciovaltaskor. London portban van itthon a legnagyobb felhozatal, es ott is akadnak learazasok, en most vegul 35-ert vettem egy 14 soros acelbetetest, ami nirmal aron 60 korul mozog, de epp akcios volt.

2018. nov. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 TappancsMancs ***** válasza:
Ha nincs megfelelő adat a cégről mindig tedd fel a kérdést magadnak: Vajon kihez megy a pénz? "Sanyihoz" "Százhalombattán"? Vagy valaki máshoz valahova? Ha semmit sem küldenek e-mailezgetsz egy ismeretlennel akiről azt se tudod kicsoda és honnan ír?
2018. nov. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ne rendeljen senki innen, mert mi most futotunk bele ebbe az oldalba!!!

Van neki több oldala, és mindegyik ugyan abba a szálba fut be! Én azon csodálkozom, hogy 2018 óta megy ez az oldal, és még nem tiltották le globálisan. Én most azon leszek, hogy kiderítem melyik szerveren, ftp stb van, és eltüntetem a föld felszínéről is! Ha valaki jártas ebben, kérem vegye fel velem a kapcsolatot! Vagy épp játszani van kedve!

Köszönöm!

jan. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Aki károsult kérem lépjen velem kapcsolatba!
jan. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!