Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire gaz ha rajta hagyja...

Mennyire gaz ha rajta hagyja valaki az arcedulat a pulcsijan?

Figyelt kérdés
Vettem egy Calvin Klein pulcsit es nem akarom leszedni az arcedulat hogy lassak hogy mennyiert vettem.(Egyebkent 21ezer volt) Ez nagyon gaz?

2018. nov. 27. 17:58
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Borzasztóan nagyon de nagyon gáz.
2018. nov. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Igen, nagyon gáz. Ők is tudni fogják, hogy miért hagytad rajta, senki sem hülye. Te csak fel akarsz vágni vele, nagyképűsködsz, de inkább szánalmas vagy, hogy ennyit pénzt kidobtál érte és még büszke is vagy magadra. Nem a ruha teszi az embert...
2018. nov. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%

Igen nagyon gáz minek kérkedsz azzal hogy ezr megengedheted megadnak ?Ez nem is csak gáz ez szánalmas

16L

2018. nov. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is gáz.Hidd el ha rajtahagyod vagy nevetni fognak magukban (rajtad) vagy szóvá is teszik azok akik szókimondók.Vagy csak azért akarod rajta hagyni az árcédulát hogy nehogy azt hidjék hogy hamis? Ha igen akkor vedd le róla és tedd el ha valaki azt hinné hogy hamis akkor bebizonyítod hogy nem az
2018. nov. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem, csak ha valaki nem ismeri a markat ne higyjek azt hogy valami kinai
2018. nov. 27. 18:32
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, hogy senkit nem fog érdekelni, hogy márkás ruha van-e rajtad.
2018. nov. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem gáz tesó. Én a Bugattimon is rajtahagytam az árcédulát, nehogy azt higgye már a sok proli, hogy valami kínai kopi...
2018. nov. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

7-es, jogos én is trabantnak nézném ha nem hagynád rajta.

Kérdező hagyd ott, tudja meg mindenki mekkora király vagy, meg hogy te nem veszel fel olcsó pór népnek való cuccokat. De tudod mit? Akkor lennél igazán király, ha kiposztolnád Facebookra meg Instára is, hogy neked milyen pulcsid van és elmondhatnád az ismerőseidnek, hogy ők csórók te meg nagy vagy. Persze linket küldj majd nekünk ezekhez, hogy mi is lássuk milyen menő vagy. :)

2018. nov. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%
Szerintem rakj rá még plusz cédulákat, hogy minden irányból jól kivehető legyen.
2018. nov. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen gáz. Meg az is, hogy neked ez ennyire lényeges. 21ezer forintért veszel egy pulcsit, s még árcédulával mászkálnál, nehogy már vki azt hinné, te kínaiban jártál. Milyen is lenne az?
2018. nov. 28. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!