Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti felvennétek így a ruhát...

Ti felvennétek így a ruhát szilikonpánttal?

Figyelt kérdés
Nagy a mellem és nem tudom melltartó nélkül felvenni. Nem sok látszik ki a pántból de akkor is kellemetlen számomra. Van aki szilikonpáttal volt szalagtűzőn?

2018. nov. 28. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
szilinkonpánttal biztos, hogy nem, de ez csak az én véleményem
2018. nov. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Szilikonpánttal ne, a nevével ellentétben nagyon is látszik.

Pántnélküli melltartó?

Valami boleró/sál/akármi amit a válladra tudsz teríteni és eltakarja a pántot?

(Egyáltalán miért van olyan ruhád amit tudod hogy a melled miatt nem tudsz felvenni? Nekem is nagy mellem van, pont ezért nem veszek semmiféle pántnélküli cuccot mert úgyse hordom.)

2018. nov. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Próbáld ki a cuppantós melltartót: [link]


Nekem bevált, nem mondom hogy feljebb emeli és tartást biztosít, de összefogja, nem lifeg ide oda és egyébként nekem kényelmes mert nem vág be sehol pánt.

Mikor szalagavatóm volt pánt nélküli melltartót vettem de össze vissza csúszkált.

Szilikon pántot meg bekéne már tiltani...

2018. nov. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Míder
2018. nov. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%

Ha nagy melle van és a pántnélküli melltartó sem jöhet szóba, akkor gondolom, hogy a cuppantós sem... Nekem kicsik a melleim, de még rajtam sem maradt fent normálisan.


Ha a ruha marad és mindenképpen pántnélküli (gondolom, hogy akkor egyen ruha van mindenkinek ezért nem tudtál másikat vàlasztani), akkor szerintem jó lesz a szilikon is. Ha más lehetőséged úgysincsen, akkor még tényleg talán ez a legjobb. Egy elegáns ruhánál hülyén nézne ki, ha ott lenne a normál pánt. Nyilván a szilikon sem szép, de szerintem még mindig jobb. Ha hosszú a hajad, akkor az is takarja valamennyire. Esetleg még az lehet megoldás, ha a ruhát át lehet alakítani úgy, hogy megtartsa a melled, de nem tudom, hogy ez lehetséges-e vagy sem.

2018. nov. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni jóminőségű pántnélküli melltartót is. Nekem e kosárra is van bár az biztos, hogy kényelmetlen, csak akkor veszem fel nem kell egész nap abban lennem. Triumphban kérj segítséget az eladótól.
2018. nov. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Semmiképp nem venném fel szilikon pánttal. Annál kb bármi jobb.
2018. nov. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pánt nélküli melltartó, de olyat keress, aminek a belsejében az oldalán van szilikoncsík. Azok nem csúsznak. Nekem F kosaras a mellem és az ilyen melltartók tartanak. Esetleg a ruhádra varrathatsz varrónővel egy hozzáillő pántot.
2018. nov. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért ajánlottam a cuppantóst, mert nekem tökéletesen fent maradnak. Pedig "vacak" kínai
2018. nov. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
Létezik nagy mellre is megfelelő pántnélküli. Akár H-J kosárig is. A szilikonpántot 2019 felé közelítve én már a BTK-ba is belefoglalnám mint szankcionálandó holmit.
2018. nov. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!