Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miben menjek színházba?

Miben menjek színházba?

Figyelt kérdés

Az osztállyal fogunk menni, és nem szeretek nagyon "lányosan" kinézni. Szoknyát nem hordok, arra gondoltam hogy fekete nadrág + fehér ing + egy fekete kardigán (ilyen kardigán:

[link] ) Ez jó lenne? A fiúknak öltönyben kell lenni egyébként. 16/L



2018. nov. 29. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Ez hétköznapi kardigán. Ünneplő,alkalmi ruhában megyünk színházba, azért is kérték a fiúktól az öltönyt.
2018. nov. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Teljesen jó, szolid, elegáns - érzed jól magad benne, és jó szórakozást! mit néztek meg?
2018. nov. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%
Lehet a Madách és a Thália nem számít olyan előkelő színháznak, de én sosem szoktam ünneplő, fekete-fehér ruhás embereket látni. :D szégyen vagy sem, de én néha elsétálok a színház előtt, meglátom, hogy megy valami jó, megkérdezem van-e jegy, és beülök utcai ruhában. Senki nem szól meg vagy zavar ki amiatt, mert nem vagyok kiöltözve. Nyilván más ez egy osztálynál, ahol csoportosan mentek, ne lógj ki a sorból. Viszont ha a fiúknak elmondták miben kell lenni, a lányoknak miért nem?
2018. nov. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem teljesen jó. Nem tudom, én ugyan mindig a hétköznapian elegáns verziókat veszem fel, ha színházba megyünk osztállyal (blúz, elegáns nadrág, ceruzaszoknya, ilyesmi) de én eleve így járok felöltözve. Viszont vannak osztálytársaim, akik sima farmerben, sőt egyszer volt, hogy egy lány (!) melegítőnadrágban jött színházba. Az egy dolog, hogy nap közben iskolában voltunk, és este mentünk színházba, de azért minimális módját tényleg meg lehetne adni.

De amúgy ha simán körülnéz valaki egy színházban, lát kisestélyis és nagyon hétköznapian öltözött, nagy különbségek vannak.

2018. nov. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!