Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a kabát nem túl "férfias"?

Ez a kabát nem túl "férfias"?

Figyelt kérdés

17 éves lánynak.


[link]


Egyébként ízléses szettekkel. Nem szoktam nagyon feminin, színes, mintás ruhákat hordani. (Persze női ruhákat hordok)



2018. dec. 4. 23:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

De cuki vagy, hogy odaírod "egyébként ízléses szettekkel" :D

Hát igen, a ZARA modellek többnyire úgy néznek ki, mint akik a kukából válogatták össze a ruhadarabjaikat.

Szerintem szép kabát. Mondom ezt úgy, hogy én a nőies szabású kabátokat preferálom inkább, de ha illik hozzád, akkor minden rendben vele.

2018. dec. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi :D Amúgy igen, kicsit elvontak, finoman fogalmazva. :D
2018. dec. 5. 00:18
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Őszintén szólva a modellt is néztem hogy fiú vagy lány.... lehet csak rajta áll ilyen fiúsan , rajtad pedig jól mutat . Neked legyen jó :)
2018. dec. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Azért ha lekoppintod a modellt, ne felejts el a kabáthoz cipőt venni.DD...Egyébként meg nekem tetszik a kabát, csak a színe nem.
2018. dec. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Már a kabát neve is masculine azaz férfias, és szerintem ez a kabát inkább fiúsabb/leszbi csajokra illik inkább. Vannak az átlagostól elütő ruhák, amik amúgy jól néznek ki. Hát az szerintem nem egy ilyen. Ezt se férfire se nőre nem adnám. Bár ha a többi göncöt normálisra cserélné, lehet, hogy jobb lenne az összhatás, de szerintem akkor sem szép
2018. dec. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
13%

Nem csak a kabát hanem az egész szerelés!

Ha homárkának akarod hogy nézzenek vagy az vagy akkor nyugodtan!

De amúgy remélem csak vicc a kérdés..

2018. dec. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 TappancsMancs ***** válasza:
29%

Sajnos borzalmas és az egész szerelés is az és még a fotó is rátesz egy lapáttal. Nyomatják ezt a férfi nő csere dolgot mint mindenben, csak hát eléggé élettelennek tűnik a kabátka.


Majd mindjárt jön valaki, hogy de a férfiak is hordhatnak harisnyát...

2018. dec. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Ez egy "férfias" kabát.

Az, hogy mennyire tűnsz benne férfiasnak, az magadtól, a külsődtől függ.

Nyilván a képen lévő lány nem egy nőies teremtmény, de nyilván egy Famke Janssen sokkal jobban nézne ki benne.

2018. dec. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8%

7!

Igen hordanak harisnyát a pasik meg pulóvert az ingre is vesznek mivel hideg van ha nem tünt fel és a hideg ellen védekezni kell, vagy csak egy szál gatyába menjenek ki?

Mellesleg a 18. Században a férfiak hordtak harisnyát és most is azt teszik.

Csak hogy nadrág alatt van az nem látszik ha egyeseket zavarna, de a meleges női kabátot mindenki látja.

2018. dec. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szinte ugyanilyet láttam egy vékony, magas lányon. Baromi jól állt rajta. Nyilván más szereléssel.


"Nyomatják ezt a férfi nő csere dolgot mint mindenben, csak hát eléggé élettelennek tűnik a kabátka." Ez nem új dolog egyáltalán.

2018. dec. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!