Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a sapka szerintetek jó...

Tiborciusz kérdése:

Ez a sapka szerintetek jó lánynak?

Figyelt kérdés
Fhu buta kérdés de nem értek hozzá xdd egy csajnak szeretném megvenni oda van a Vans cuccokért csak ehez a sapihoz az van kiírva hogy férfi szóval nem vágom [link]

2018. dec. 5. 19:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Én nő vagyok és ugyan fel nem vennék ilyet de szerintem unisexnek simán jó, hiszen sima fekete és a lányok szoktak fekete sapkát hordani.

Viszont az árát meglátva elmorzsoltam egy könnycseppet, tudod ki adna ki ennyit egy 2 centis rávarrás miatt...

2018. dec. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Ha ilyen sportos/deszkás akkor miért ne. Bár ha férfisapka, akkor próbálj kisebbet keresni (kivéve ha nagyfejű lány:D) mert lehet hogy nagyságban/szabásban értik a férfit.
2018. dec. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Ezt dokkmunkások hordják.
2018. dec. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Jó lánynak is! :)
2018. dec. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Hát az ára ennyi😔 de fhu most elbizonytalanítottatok 😂
2018. dec. 5. 21:53
 6/13 anonim ***** válasza:
17%

Fel nem venném, de ha csaj imádja egészségére...

Izléstelen , semmilyen ez a sapka...


Én egy új stílust adnék neki.


+ az csak egy dolog, hogy szereti az adott márkát, de olyan ajándékot vakon ne vegyél, amihez más ember stilusát is fixen ismerni kell s tudod, hogy hordani fogja, nem pedig porfogó lesz.


a parfümöktől kezdve a ruházatig.


Rólam mindenki tudja, mert mondtam:

Nem kell ajándék, ha nem tudják mi is az ami fixen tetszene vagy/és kellene (kelleni pedig nem kell semmi, mivel megveszem magamnak, ami kell)). Csak felesleges pénz kidobás, nekem pedig haszontalan porosodó tárgy, ha nem tetszik.


De voltak életmentő ajándékok:

Csőtoll xD behalt a pályázat készítése alatt és pont azt kaptam páromtól aznap.


Ha ennyire bizonytalan vagy, hagyjad s menjetek el sétálni/körbe nézni, figyeld meg min akad meg igazán a szeme.


25/N

2018. dec. 6. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát igazából hordaná szerintem mert kissé rejtettt módon érdeklődtem tőle, mert nézegetett ilyen sapkákat és megkérdeztem hogy ez volt e az és rávágta hogy ilyesmi 😌. Na ezzel csak az a baj hogy fogalma sincs hogy neki venném és lehet hogy csak rá vágta ezt a választ, de nekem maga a sapka formája sem tűnik túl nőiesnek az ő pici fején nem tudnám elképzelni😂😂 szóval szerintem nézelődök még.
2018. dec. 6. 07:53
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha férfi akkor miért erőlteted?

Szerezz be nőit vagy vállad be hogy megmosolygnak.


F/42

2018. dec. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ah még az oldalon is rakerdeztem férfi, nézek valamit ami biztosan női.
2018. dec. 6. 10:57
 10/13 anonim ***** válasza:
Na látod, sok sikert hozzá!
2018. dec. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!