Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyomja az egyik lábam sarkát...

Nyomja az egyik lábam sarkát a csizma mikor lépek?

Figyelt kérdés
Délelőtt vettem magamnak egy márkás bőrcsizmát, nagy nehezen rászántam magam, hogy normálisabbat vegyek, mert mostanában a deichmannal mindig megjártam. Általában 37-es a méretem, de van 36-os cipőm is. Felpróbáltam egy 37-es csizmát, de abban papucsoltam. Majd hozott belőle az eladó kisebbet. Azt pont jónak éreztem és volt fél ujjnyi hely is. Elmentem délután vásárolni benne, de a jobb lábam sarkát nyomja ahogy lépek. Elől a lábujjaimat érdekes módon nem. Be fog még törni szerintetek? Vissza vinni így már nem lehet😞
2018. dec. 9. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbált ki a netes trükköket, van többféle amivel elvileg tágíthatod a cipődet.

Ha elől nem nyomja esélyes, hogy megszokod. Én is jártam már így cipőkkel.

De máskor inkább a nagyobbat vedd. Csizmánál dobsz bele egy jó vastag talpbetétet és fél számmal máris kisebb, a lábad meg még melegebb :)

2018. dec. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát azt csak te tudhatod...
2018. dec. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, be fog törni! Ha nem velút vagy nubuk, hanem sima felületű bőr, kenegesd babaolajjal azokon a részeken, ahol törik (orránál, saroknál), az ápolja és puhítja a bőrt. A sarkadra meg tegyél nagyobb, széles ragtapaszt hordás előtt ahol nyomja, így amíg hozzád idomul a csizma nem fogja feltörni a bőrödet. Nekem minden cipő töri elsőre a sarkamat, még a sportcipők meg a balerinál is, ilyen szerencsétlen vagyok, de a masszívabb darabokat is be lehet törni egy-két hét alatt.
2018. dec. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem látszódott a talpán, hogy sétáltam benne az utcán, kicserélték 😊
2018. dec. 12. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!