Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan legyek punk? Milyen...

Hogyan legyek punk? Milyen öltözet kell hozzá?

Figyelt kérdés
Persze,én nem a divatra gondoltam,ahogyan ugye régen az volt,hanem rendes punk. Milyen öltözet kell hozzá?
2018. dec. 10. 08:53
 1/5 Cute_Psychopata ***** válasza:
67%

Az öltözködésről meg csak annyit,hogy az elég egyéni,emberenként változó,nem lehet igazán behatárolni.Van aki szakadtabb,van aki igényesebb ruhákat hord.A lényeg általában a feltűnés!Bár nem muszáj ahhoz tarajos,szakadt,részegen tarhálós állatnak lenned,hogy átéld a punk életérzést.Bár annak is megvan a "szépsége".De ezt például én hamar kinőttem.De az acélbetétesem azért még megvan.Na,a "punk öltözködésben" az szerintem alap.

Egy régebbi kérdés válaszát másoltam be, a lényeg ugyan az. Sok sikert.✋

2018. dec. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én rockerként fekete nagyon hosszu szövetkabátot hordok a földön húzom így eléggé különc
2018. dec. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért, ma már nem divatból öltözködnek az emberek? Pont, hogy régen nem volt ez az öltözködjünk így úgy mert akkor egyedi vagyok és közlöm a világgal hogy én Depeche Mode rajongó vagyok, egy fekete DM pólóval rajtam, miközben ismerem 3 számukat régről, meg a legújabb albumukat.


Klikkek voltak régen, őket a zene, az életvitel, a világnézet öltöztette, és nem ezekhez öltözködtek. Nem ugyanaz.


Ez a videó nagyon jól leírja a mai helyzetet:

[link]


Hogy igazából az embereknek ötletük sincs, hogy mit viselnek magukon.


Szóval ha ez kérdés, hogy milyen öltözet kell hozzá, akkor szerintem te nem vagy punk. Mert a punkság nem az öltözködés, hanem amit írtam, életvitel, világnézet, stb. Lehetsz te egy unalmas kockás favágóingben, akkor is punk leszel, mert belülről jön.


Szóval a kérdés az, hogy mennyire vagy punk, nem az, hogy hogyan legyél az.

2018. dec. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezzel nem degradálni vagy minősíteni akartalak téged, csak arra próbáltam rávilágítani, ha valami nem belülről fakad, hanem próbálok olyan lenni, amilyen igazából nem is vagyok, az kicsit olyan izzadtság szagú, erőltetett, mű dolog. És lehet a végén te is egy ilyen válogatás videóban fogsz kikötni.
2018. dec. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én egyszerű dolgokat szoktam hordani.

Cipőből van egy egyszerű fekete nike.

Hidegben katonai bakancs, mert az bírja a strapát. (közel 10 éves)


Nadrágból valami sötét farmer amit épp találok. Pulcsiból is 5-8 ezer ft körül veszek valami egyszerűt. Semmi felirat, semmi csicsa.


Kabátom van több is, használtam szoktam venni, pl szövetkabátok bejönnek, de csak combig érő.


Van zakóm is ha olyan helyre kell mennem.


Bármit veszek fel, és bárhol vagyok kilógok a sorból. Ha akarom ha nem. Másabbnak lenni mint az átlag nem öltözködés kérdése.


Javaslom olvass sokat.

2018. dec. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!