Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most fiúsan öltözök? Lâny...

Most fiúsan öltözök? Lâny vagyok de mostanâban mondták, hogy picit fiús vagyok. Szeribtetek?

Figyelt kérdés

Az öltözködésem: Általâban szük farmer vagy mübör lengings(A szoknyát nem szeretem)

Pólóbol hordok farkas mintásat geometria mintájúkat,de modenebb virág motívumokat is szeretem a kockás hosszabb ingeket mondjuk egy vastagabb lengingsszel. De hordok blúzt is de ritkán

Ékszereket hordok de mindig vagy csak egy fülbevaló vagy egy medálos nyaklánc valami vkony nem feltnő karkötő.

Kabátból szinte csak feketém van mert az mindenhez megy

A cipőim általában magasszárúak pl. Convers vagy Nike csizmákból a boka csizmák tettszenek.

Amúgy sokszor hordok pirosat,feketét,kéket és bézst minden ruházatban

A hajam aderekamig ér

Szóval nem hiszem hogy túl fiús lennék inkbb csak laza a stílusom



2018. dec. 10. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a fiús stílust egyáltalán nem így írnám le.


Egy jó tanács: úgy öltözködj ahogy te szeretnél, mindig lesz valaki aki megszól mert nem tetszik neki (jó nyilván a megbotránkoztató külső nem ide tartozik)

Ha meg folyton szoknyában és magassarkúban járnál -mert egyesek szerint ezt jelenti nőiesnek lenni- akkor meg leribiznének meg azt mondanák hogy minek rittyented ki magad mindig :D

2018. dec. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom kedves 1-es válaszoló köszönöm hogy komolyan vetted a kérdést
2018. dec. 10. 18:01
 3/7 A kérdező kommentje:
Magas sarkút meg ha akarnék se tudnék hordani mert eléggé nagy intenzivitsú bokadűlyedésem és lúdtalpam van persze a lúdtalb betét jó de max. 15 perc után úgy fáj a lábam mr a 3-5 centis sarkú cipőben hogy sírni tudnék. (SAJNÁLOM A HELYTELEN ÍRÁST DE A TELEFONOM A CSŐD SZÉLÉN ÉS NEM IS TÚL JÓ ALAPJÁBAN A BILLENTYÜZETE
2018. dec. 10. 18:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem fiús:)!

37/f

2018. dec. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
A leírás alapján nem vagy kifejezetten fiús, de persze ezt látni kéne. Ott van pl. a kabát. Az mit se számít, hogy fekete, attól még olyan nőies lehet, hogy ihaj... Sok múlik azon, hogy konkrétan milyen ruhákat viselsz a leírtakon belül, de azért nem tűnik fiúsnak. Én öltözködöm fiúsan, még a jelenlegi fő nadrágom is férfinadrág, gombolós sliccel, ékszer és smink pedig sehol. De az én ismerőseim egy szót se szólnak, hogy negyvenes nőként nem koponyás fekete pólóban és bakancsban kéne mászkálni meg ilyenek :D. Jól is teszik, mert ez nálam a magas elegancia.
2018. dec. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Leírás alapján a tipikus kamasz stílusod van, minden 3. lány ilyen, egyáltalán nem fiús.
2018. dec. 11. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én fiús voltam kamaszként, de az nem így nézett ki. Én konkrétan férfi ruhákat hordtam. (Pólót, pulcsit nagyon sokat főleg, de volt nadrágom is, ami elvileg férfiaknak készült.)
2018. dec. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!