Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 100% Poliészter vagy 100% Pamut?

100% Poliészter vagy 100% Pamut?

Figyelt kérdés
Karácsonyra szeretném meglepni a páromat egy pizsamával. Abban a kategóriában, amilyet szeretnék, kétfélét találtam, van 100% poliészter és 100% pamut-ból készült is. Áruk nagyjából egyforma, azonban nem tudom melyiket lehet kényelmesebb viselni, és melyik marad használható tovább.
2018. dec. 11. 00:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a pamutra szavazok. Nem kedvelem a műszálas dolgokat.
2018. dec. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát én még a full pamutra sem szavazok. Lehetne benne legalább elasztán (azért mondom, mert eddig az összes 100% pamut anyagú felsőim mind kinyúltak, hiába mostam a címkének megfelelően...)
2018. dec. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A poliészter magyarul műanyagot jelent. Vehetsz neki olyan pizsamát, de biztos, hogy nem lesz szüksége takaróra, mert légáteresztés 0.


Valamelyik nap voltam nézni inget, 10.000 Ft volt, és már a próbafülkében melegem volt tőle. Jött a klasszikus fújjuk meg a ruhát próba, és alig engedett át levegőt FÚJÁSRA! Ha valami fújásra nehezen enged át levegőt, akkor képzelheted, hogy fújdolágás nélkül mennyi jut át. Mintha egy kabátot vennél fel. Esküvőre nyáron nagyon jó választás az ilyen anyag, tuti ájulás.


Úgy hogy mindenképp pamut.

2018. dec. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!