Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Másnak is elege van abból,...

Másnak is elege van abból, hogy megbámulják, ha szandáléban van mezítláb?

Figyelt kérdés

Én eddig szerettem mezítláb lenni, de újabban inkább már zárt cipőket hordok. Nem túl felemelő számomra, hogy bámulnak esetleg le is szólítanak, csak azért mert szandálban vagyok.

Most lett elegem, mivel gipszben vagyok, de már több alkalommal leszólítottak, hogy megnézheti e, megszagolhatja e...

Nyáron inkább visszaváltok így inkább zárt cipőre.



2018. dec. 11. 14:11
 1/8 A kérdező kommentje:
szandálban
2018. dec. 11. 14:11
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

Szandál csakis mezítláb!

Undorító zoknival.

Akkor legyél papucsban jobb mint a szandi

Van elol zárt pacsker is.

2018. dec. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem hiszem hogy csak lábfetisisztákkal találkozol 024ben nonstop.XD
2018. dec. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Simán valamilyen fóbiád lehet. A kutya nem törődik azzal nyáron, ki van mezítlábas szandálban, papucsban.

A mostani mezítlábasság azért már más szitu. Valahogy nem illik a decemberhez. Ha gipszben vagy, húzz rá egy nagyobb zoknit.

2018. dec. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
senkit nem érdekel, hogy mi van a lábadon
2018. dec. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%
Hát ha ilyen időben szandálban rohangálsz ne csodálkozz hogy megbámulnak:D De kamu kérdésnek érzem
2018. dec. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1, Nő vagy?; 2, Most tél van/lesz, nem értem, miért most lett ez kérdés...; 3, Szép lábad van?; 4, Ha igen, akkor örülj neki, hogy ennyi sok embernek tetszik a lábad. Amúgy; 5, Nem hiszem, hogy annyira sokan vállalnák a lábfétisüket nyiltan ("megnézheti e, megszagolhatja e"); 6, Ne válts vissza, mert legalább szellőzik a lábad:).
2018. dec. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Ez a kamukérdés most kevésbé sikeredett jóra.
2018. dec. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!