Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találnék normális áron...

Hol találnék normális áron fehér melegítőalsót? (nőit)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sulis gyakorlaton követelmény a fehér öltözet(papucs, fehér póló /felső plusz fehér nadrág. Fehér farmert nem akarok mert úgyse hordom utána plusz fontos lenne hogy kényelmes legyen. Néztem kínaikba árkádba és fehérben egyszerűen nincs csak szürke púder rózsaszín stb. Esetleg valami ötlet? előre is köszönöm
2018. dec. 12. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Feltétlenül melegítőnadrág kell?

Munkaruházati boltban van egészségügyben / konyhában használatos fehér nadrág, felső, kabát, köpeny, bármi. Nem is szokott sokba kerülni, mert nem divatüzlet...

Időnként az ALDI-ban is feltűnikm ha jól emlékszem "Working style" néven. Sima fehér vászonnadrág.

Tipp: jó ha van kettő, mert a fehér hamar piszkolódik

2018. dec. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én melegítőt szeretnék. Nem azt a nagyon laza bő fazonút.Ahol én lakok sajnos 1 üzlet van de az is cégeknek számlára ergo 'nagyker' :(
2018. dec. 12. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!