Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy piros szinű feszülős...

Egy piros szinű feszülős nadrág gáz egy fiúnak?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyire gáz egy fiúnak színes feszülős nadrágot hordani? (fekete pólóval venném fel) 20/f
2018. dec. 15. 18:50
1 2
 1/13 anonim válasza:
56%
Nagyon.
2018. dec. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Értem... De nem teljesen piros ám hanem vannak rajta fekete foltok.?
2018. dec. 15. 19:21
 3/13 anonim ***** válasza:
15%

Mindenki azt hord amit akar!


Leírom a nővédő versenyző helyett mert az ilyen kérdéseknél lapít mint szhar a fűben ,de mikor csajok vesznek fel férfias ruhákat és kérdezok,hogy nem gáz e én meg leratyizom őket akkor ezzel a varázsszóval kel védelmükre.

Szóval nyugodtan kedves kérdező ha neked tetszik?! Nem másnak öltözöl.

2018. dec. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%

Nem gáz, nekem is van pirosban feszülős super-skinny farmerom. Csajok szerint vagány. :) Fekete pólóval eleve jól mutat a piros farmer. :) Ez fordítva is igaz, fekete farmer piros pólóval ugyanúgy jó! :)


Alapvetően az összhatás a lényeg, mert ugyanaz a farmer jó és rossz is lehet az alkatodtól függően. Meg a ruhád többi részétől függően is. De alapvetően jól szokott kinézni, főleg amik tényleg super-skinnyk, szóval fenéktől bokáig feszülősek. Nekem is ilyenek vannak több színben is. :)


F

2018. dec. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Mindenki magának öltözködik, magának felel meg, magának tanul, magának él. Mindenki más elmehet oda, ahova az idegenekkel foglalkozó embereket küldeni szokták. Ha lehetőséged van rá, akkor olyan stílust válassz, ami természetesen megfelel neked, de pluszban még heccelni is tudod vele a sok konzervatív nagymagyart.
2018. dec. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat :)
2018. dec. 16. 08:33
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Piros farmert alapból nem hordunk.

Szóval hogy legyen egy válasz a kérdésedre: gáz.


Persze ha neked minden vágyad olyat hordani, és leszarod ki mit mond, hordd nyugodtan és büszkén

2018. dec. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Időpont ma 14:06

"Alapból nem hordunk"

Ezt milyen szabályrendszer rögzíti? A jog melyik része határozza meg? Érdekelne, nagyon kíváncsi vagyok.

2018. dec. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hmmm eléggé megoszlanak a vélemények... Mostmár nem tudom mit gondoljak..
2018. dec. 16. 15:50
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező!


Azt gondold hogy ha tetszik és neked tetszik akkor viseld nyugodtan!

Írd be a keresőbe hogy lányként gáz férfi..

És meglátod hány nő hord kimondottan férfi ruhát amit persze a többség támogat mert nőröl van szó, ezt hívják diszkriminációnak.


Te meg csak a színen vagy fennakadva akkor vegyél példát a férfi ruhát viselő pitcsákról és tessék.

2018. dec. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!