Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cipő illik ilyen...

Milyen cipő illik ilyen öltözethez?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ideje újítanom, nem árt egy kis változatosság, viszont nem vagyok a legjobb ilyen témában. Hasonló ruhákat tervezek venni, viszont nem tudom milyen cipő illik ilyenhez, valaki tudna segíteni?

[link]



2018. dec. 15. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ehhez így télre mindenépp valami elegánsabb bakancsot vennék, deichmannba vannak pl egész jók.
2018. dec. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha már bakancsot veszel, és megengedheted magadnak, akkor vegyél jobb minőségűt ami nem ázik be. De igen, elegáns bőr bakancs, de ez elég elegáns kabát, lehet valami kevésbé elegáns jobban kombinálható.
2018. dec. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TappancsMancs ***** válasza:

Ehhez nem megy a bakancs, a bakancs lezser cucc. Az egész öltözék elegáns és bőr cipő megy hozzá.


Bár szoktak ma már elvetemült :) keverékeket is hájpolni ami akár nyakkendő és zakó bakanccsal. Sőt zakó rövidnadrággal. De gondolom azokat hagyjuk.


Ezen a képen a nyakkendő farmerrel van, mondjuk én nem kedvelem, de bakkancs helyett akkor is rendes bőr cipő.

2018. dec. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

például ez:

[link]


[link]


[link]


ez mind bakancs, és nem otromba.

de lehet valami sima férfi csizma is de ott nehéz, hogy ne menjen át giccsesen nyálasba az összhatás

[link]

ilyesmi

2018. dec. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!