Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen szakállápolási praktiká...

Milyen szakállápolási praktikákat tudtok javasolni?

Figyelt kérdés

Először is bocsi, lehet, hogy nem jó kategóriában teszem fel a kérdést, de ez tűnt a leginkább témával kapcsolatosnak.


Elhatároztam, hogy megnövesztem a szakállam, és most nőtt meg arra a méretre (2 - 2,5cm), hogy fésülnöm kell, hogy jól álljon. Fésülés nélkül nem tűnik mindenhol egyenletesnek, néhol ritkábbnak, néhol pedig teljesen sűrűnek tűnik, de ha kifésülöm, akkor egész jól mutat. (De biztos tudjátok miről beszélek... :D)


Erre szeretnék valami megoldást keresni. Gondolkoztam azon, hogy hajzselével fixálom le, amikor be van állítva, de az milyen már... Ti mit használtok az ilyen problémákra? Van külön erre valami szer?


Köszi szépen a válaszokat!



2018. dec. 17. 16:48
 1/1 anonim válasza:
Van, szakáll wax.
2018. dec. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!