Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagy ram a kabat. Mit tehetek?

Nagy ram a kabat. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Vettem egy kabatot, ami tetszett de nem volt az en meretemben. Mondtak, hogy probaljak egyel nagyobbat. Nekem nagynak tunt, de akik velem voltam bemagyaraztak, hogy nem nagy, pont jo ram stb... Ezert megvettem, nem is volt olcso. Most otthon viszont tobbszor is megneztem es bizony nagynak tunik nem is kicsit, ami elegge zavar. Draga volt, szoval csak ugy nem rakom ferre, hogy majd masikat hordok. De mit tehetek? Ha visszaviszem, akkor kicserelik masmilyen kabatra, amibol van akkora meret? Vagy visszaveszik esetleg?
2018. dec. 20. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vissza szokták általában venni és levásárolhatod az ősszeget. De ezt az üzletben érdeklődd meg inkább pontosan hogy is van ez nálukm
2018. dec. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van másik ugyanilyen üzlet a környéken? Mert lehet, hogy ott lenne a méretedben. Nyugodtan vidd vissza.
2018. dec. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha megvan a blokk és rajta vannak a cimkék vissza veszik. Ezeknek a hiányában max megpróbálhatod eladni
2018. dec. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!