Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért olyan drágák a nagyobb...

Miért olyan drágák a nagyobb méretű (E-F) melltartók?

Figyelt kérdés

75F a méretem, és alig találok magamra melltartót, ha igen, az egy kisebb vagyonba kerül.

Egyedül két boltot ismerek, ahol lehet kapni, de az egyik (Hunkemöller) rettenet drága, 30-50€ (10-15 ezer Ft) egy melltartó, a másik (Primark) meg nincs a környéken.

Így mindössze két melltartóm van, mindkettő másodkézből az e-bay-ről. Igaz, így nagyon olcsó volt (5€ ill 1,50€), de azóta se találtam ott többet. (Mindkettő vadonatúj volt, használtat nem szeretnék)

A H&M-nek van még nagyobb méret részlege ugyan, de ott is 20-30€.


Ha valaki megkérdezné, mit hordtam korábban:

Sajnos nem megfelelő méretet. Most van először olyan, ami végre jó.


2018. dec. 21. 19:44
 1/3 anonim válasza:
Mert keveset gyártanak belőle, mert kevésre van kereslet.
2018. dec. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudom rendelni necces bármilyen ruhadarabot, melltartót főleg, de lehet egyszer megérné megpróbálnod, hátha beválik és hátha olcsóbban kijössz
2018. dec. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem írod hol laksz...

M&S-ben van, Tescoban is.

Next-ben amíg itt volt Mo-n nem volt, de kint náluk is van.

Ezek egyike se drága, és vannak nagy kosárméretek (nem minden fazonból, de lehet találni).

Rendelés a Bonprixről olcsó.


Esetleg ha látsz E-set, érdemes felpróbálni, mert nem mindig egyformák a méretek (persze van amikor pont fordítva, az F is kicsi).


Amúgy itt Bp-en van egy hely, ami azzal reklámozza magát, hogy vannak nagy kosárméretek, ma pont elsétáltam előtte, és ki volt írva, hogy melltartók 21.000Ft-tól... :/

2018. dec. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!