Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet venni viszonylag...

Hol lehet venni viszonylag olcsó és nagyméretű ruhákat?

Figyelt kérdés
Miskolcon ? 17L
2010. jún. 28. 08:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Tesconak jó cuccai vannak. Bár a miskolci áruházat nem ismerem. Nagy méretek is vannak, és jó az áruk is.
2010. jún. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
C&A-ban is vannak nagy méretek, az még relatív olcsóbbnak számít.
2010. jún. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Turkálók. Nem tudom Miskolcon vannak- e igényes (darabáras főleg) turik, de az angol nők körében nyakori a 44- 48- as méret. Ezen a méretskálán nagyon sok, és nagyon szép ruhákat lehet kapni.


A moletti ruhák elég drágák szoktak lenni még a C&A, H&M üzletekben is, ezért javaslom a turikat.


Anyu 46- os, gyönyörű szoknyákat, felsőket, kardigánokat, csőfarmereket veszek neki max. 2000 Ft- ért.

2010. jún. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy Miskolcon van e KIK, de ott mindig vannak nagy méretű ruhák olcsón. Pl vettem farmert leértékelve 1200ft-ért.
2010. jún. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tescoban az F&F márkában és a Cherokeeban is vannak nagyon szép és divatos nagyméretű ruhák, bár azok is csak akkor olcsók, ha épp le vannak árazva. A Takkóban a Maxi Blue termékekkel is ugyan ez a helyzet.

Turkálókat én is csak ajánlani tudom, de nézz körül itt is: [link]

Itt is ki lehet fogni vadi új, vagy teljesen jó állapotú cuccokat olcsón. Ez az oldal azért is jó, mert te is eltudod adni a megunt ruháidat, és ha megveszik, a honlap nem von le az árból magának sehány %-ot, és regisztrációs díj sincs, nem úgy mint a többi ilyen oldalnál :)

2010. jún. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, amúgy hányas méretet hordasz?
2010. jún. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. 44-46
2010. jún. 30. 10:52
 8/8 Horváth Döniz válasza:

Van egy barátnőm, ő is nagyméretű ruhákat hord, bár nemtudom neked mennyire kell nagyméret:D

De vele pesten szoktunk vásárolni a Caremo üzletbe:)

Jó ruhák vannak ott;) Ajánlom hogy nézz be :)

2010. jún. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!