Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

Szerintetek milyen ez a kabát? Fekete vagy sárga?

Egyszerűen szoktam öltözködni (ált. sötét színek, plusz sok fekete) Ezért gondoltam hogy lehet a sárgát kéne megvennem, de lehet hogy ez már gáz hogy ennyire erős színű sárga :D Szerintetek?

[link]

17/L

Keress kérdéseket hasonló témában: kabát

2018. dec. 21. 23:58  Privát üzenet  

A válaszok
ez egyértelműen sárga.

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2018. dec. 22. 00:21 Privát üzenet
Nekem nagyon tetszenek a nem átlagos kabátok! Tetszik, ha valaki fel meri venni a színeset. Ha sok a fekete ruhád, akkor én a sárgát venném meg!

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2018. dec. 22. 08:27 Privát üzenet
Szép! Fekete, sötét cuccokkal meg főleg jól fog kinézni. Esetleg azt gondold még meg, nem tudom több évre veszel-e kabátot,ha igen,akkor ha jövőre mondjuk más szín lesz a divat, akkor is hordanád-e. De nekem amúgy nagyon tetszik.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2018. dec. 22. 08:52 Privát üzenet
Sárga

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jan. 2. 22:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi ez a zene? Tegnap láttam egy zene klipjet a tv-ben de nem tudom mi a cime. Egy sarga kabatos csajszi enekel benne egy csavoval es a klio vegen egy tablara az van kiirva hogy "breathe in move on".
Mi ennek a könyvnek a címe?
Nektek hogy tetszik ez a sárga férfi télidzseki?
Van valakinek lány ismerőse aki óbudán lakik? Sárga kabát és világos farmernadrág és azt hiszem hogy egy farmering és egy világos barna bakancs volt ma rajta és az euro center intersparban láttam
Sárga télikabátot hol lehet venni? :D
Fehér kabátom sárga foltos lett. Mivel tüntethetném el a foltokat?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!