Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem tudom normálisan kiválaszt...

TSZXFRD kérdése:

Nem tudom normálisan kiválasztani a farmert hogyan csináljam? 169 cm vagyok 38-as a méretem és a farmer mindig hosszabb a lábamnál a bokámnál felgyűrődik és ez szaggatott farmernél elég zavaró.

Figyelt kérdés
Eredetileg a farmer pl a térdénél van ki szaggatva akkor nekem le kerül a sípcsontomhoz és ez nagyon zavar.. Van egy egy magas barátom akinek tökéletesen passzol a farmer pontosan a bokáig ér a farmer hossza, hogy tudnám én is így csinálni?
2018. dec. 23. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg hol vásárol. Sima farmert meg felhajtod belülre és nem látszik. Ha van némi kézügyességed, vagy házias rokonod esetleg rászánsz párszáz forintot szépen fel lehet varrni, a felesleget levágni belülről.

Egy barátnőmnek volt több nadrágja aminek felhajtásos dekor volt az alján. Ott a varrónő kivágott belőle, a varrás pedig a hajtás tetejéhez került, csak az veszi észre akinek elmondja a turpisságot.

2018. dec. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
New yorkerben úgy vannak beméretezve a farmerok, legalábbis a férfi osztályon, hogy külön van számozva a hossz és a derékbőség. Pl 29/30. Nézz ott körül ha van a közeledben bolt.
2018. dec. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 2. Na lehet, hogy ez a problémám, mert a kérdésemben említett barátom állandóan a new yorkerből vásárol én pedig a Bershkából veszek farmereket. Mostmár értem miért passzol hozzá tökéletesen.
2018. dec. 25. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!