Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz, hogy 26 éves nőként...

Gáz, hogy 26 éves nőként szeretem a marvel filmeket és szoktam is hordani vasemberes meg amerikakapitanyos polokat?

Figyelt kérdés
2019. jan. 1. 20:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
69%

31 vagyok, és hordok Captain America, Flash pólót utcán, munkába. (De Jurassic Park-osat, Harry Potter-eset is.) Külföldről rendelem, onnan jobb női szabásúakat lehet venni.


Szard le, ki mit gondol. Valaki, aki soha nem fog találkozni veled, szörnyűlködik. És? Ha meg találkozik veled, tud legalább valamiről nyávogni a többi savanyú uborkának.

2019. jan. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
66%
Nem gaz
2019. jan. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
66%
Én meg 28 éves nő vagyok és nagy Harry Potter fan vagyok. Novemberben vettem egy HP-s pólót az összes ház címere van rajta. Nyáron sokat fogom hordani. És? Kit érdekel, hogy ki mit gondol erről?
2019. jan. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
15%
Nagyon f×sz× csajok vagytok, de azért majd néha vegyetek fel mást is. ;)
2019. jan. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
13%
Hát elég gyerekes mert bugyuta az összes filmje is a fószernek tehát még reklámozni is gáz.
2019. jan. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
49%

Cuki vagy :)

Remelem a pólókat csak pizsinek használod? Lol

2019. jan. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!