Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti is úgy látjátok, a fővárosb...

Ti is úgy látjátok, a fővárosban kevésbé felületesek az emberek, ami az öltözködést illeti?

Figyelt kérdés
Ahol én lakom vidéken (ami nem egy utolsó határmenti zsákfalu, hanem egy megyeszékhely) a rokonság, az ismerősök és a látásból ismert emberek rendre beszólogatnak vagy csúnyán néznek rám egy-egy, szerintem teljesen átlagos ruhadarabom miatt, evvel szemben Budapesten simán végezhetem a nagy bevásárlást szakadt melegítőben meg ezer éve elnyűtt pulcsiban, a kutyát nem érdekli.
2019. jan. 2. 16:33
1 2
 1/16 anonim válasza:
55%
Igen.
2019. jan. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
Pont ugyanezen gondolkoztam pár napja! Városban lakom, de így is furán néznek mindenkire aki nem teljesen átlagosan néz ki. :D Pl egy színes haj, kicsit egyedibb kabát... Ah utálom hogy ilyenek. Pesten meg konkrétan végigmehetsz egy pizsigatyában, abban sem fogsz " nagy port kavarni " :D
2019. jan. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom én mindig ki oltozom, ha tehetném mindig ing lenne rajtam. ::)) f.

De a csajokon is jól all

Te biztos csaj vagy.

2019. jan. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Metionin ***** válasza:
88%
Igen, pedig nem fővárosban lakom csak városban. A kisvárosban ahonnan jöttem, azt is megszólják ha van rajtad egy normális felső, egyből szaladnak az ember után hogy hova mész kiöltözve. Vagy a boltban összesúgnak a hátad mögött hogy hogy nézel már ki. Itt meg semmi. Mentem már az utcán a megszokott kinézetemmel (ez a származási helyemen annyira extrém, hogy a nagyit felhívják a kertből hogy jöjjön és nézzen meg), sportcuccban, húdeelegánsan állásinterjú után, szakadtan, munkáskezeslábasban, sárosan, szakadtan. Még épphogy balett tütüben nem. De soha senki nem szólt be, rám se néznek. Amikor jön anyám, mindig néz másokat meg nézi hogy ők néznek-e, mert ehhez van szokva otthon. Ő kb. nem merte felvenni a sapkámat amikor oda akartam adni mert ő nem hozott, mondván mit szólnak ha valaki az ő korában cicás sapkát vesz fel. Végül felvette és csodálkozott, mert senkit nem érdekelt Állítása szerint ezért otthon már terjesztették volna róla hogy bolond vagy valami.
2019. jan. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%
Ne keverd össze az igényességet a felületességgel. Attól, hogy Budapesten közönyösek az emberek az igénytelenséged iránt, még változatlanul igénytelen vagy, ha szakadt melegítőben és elnyűtt papucsban jársz. És az ismerőseiddel és rokonaiddal szemben, akik a te érdekedben mutatnak rá, hogy öltözz már emberként, szarba se vesznek.
2019. jan. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%

fővárosban senkit se néznek meg úgy, minél nagyobb egy város annál kevésbé, Berlinben vagy New Yorkban még a legextrémebb extrém dolgok se érdekelnek senkit, annyi ember van, hogy nem figyelik

én szeretem, hogy így van, de pl anyukám is ha jön hozzám Pestre és sétálunk egyből megjegyzi, hogy na az a lány is mekkora hasa van azt haspólót vesz fel, én meg észre se veszem, mert egyáltalán nem érdekel. nem közönyösség, csak nincs hozzá közöm, hogy ő miben érzi jól magát.

2019. jan. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért hozzátenném, attól, hogy nem teszik szóvá, még nem egyenlő azzal, hogy ne lenne véleményük.
2019. jan. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Igen
2019. jan. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
Fél éve lakom Budapesten és én is észrevettem, hogy az emberek nem fogkalkoznak azzal milyen ruha van a másikon stb és nekem ez tök tetszik, mert amíg itthon laktam és középiskolába jártam mindig 10 percet álltam reggel a szekrény előtt hogy mit vegyek fel, most meg mivel kolis vagyok így ott is meg itthon is vannak ruháim, kevesebb dologból tudok válogatni de teljesen mindegy mit veszek fel mert senki nem néz meg. Na meg régen mindig figyeltem rá hogy azért ha kimegyek az utcára legyen rajtam smink, valahogy nézzen ki a hajam, volt hogy rástresszeltem hogy trógernek nézek ki most komolyan így menjek le a boltba xd most meg simán lemegyek, és lehet butaság de nekem ez nagy önbizalmat adott hogy Pesten nem kell amiatt aggódnom hogy bárki is kipletykálna esetleg a ruhám miatt
2019. jan. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem is nyitottabbak az emberek a fővárosban (meg úgy általában a világ nagyobb városaiban), mert rengeteg féle ember él együtt, úgyhogy hozzászoktak a sokszínűséghez, ami szerintem tök jó.
2019. jan. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!