Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vannak még egyáltalán jó...

Vannak még egyáltalán jó turik Budapesten?

Figyelt kérdés

Nyáron a húgommal kitaláltuk, hogy felmegyünk Pestre, körbenézünk pár turiban, mivel mindketten olyan stílusban szeretünk öltözködni, amihez szükséges ruhákat ritkán találuk a boltokban. Én rendelni szoktam, ő turiba járt, amíg voltak jók vidéken, de a környéken sorra szűntek meg az elmúlt egy évben.

Lényeg a lényeg, hát, meglepődtem. 3-4 turit bejártunk, voltak köztük kisebbek, voltak ismertebbek, de sehol nem találtunk jóformán semmit.

Mindenütt nagy méretek (42 felett), sok helyen hibás darabok, ami pedig kicsit is szebb, annak az ára már egy újéval vetekszik.

Különlegesebb darabokat nem is találtunk. (én a vintage ruhákat szeretem, a húgom inkább ilyen alternatívabb stílust követ)


2019. jan. 2. 20:33
 1/3 A kérdező kommentje:

Ahol nem voltunk: Háda illetve Humana


Az előbbibe a webshop-os árak miatt nem akartam bemenni, az utóbbi nem esett útba sajnos.

2019. jan. 2. 20:35
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos nincsen. Miota megszuntek a Ruhagaleriak es a Renovalas, en meg nem talaltam igazan jo turit.

A hada egy vicc, a hetvegen beneztem egybe, 5000!!! forint egy hasznalt kardigan. 2000 egy full egyszeru szoknya (arrebb mentem ket uzlettel es megvettem ugyanazt ujonnan olcsobban).

Esetleg a Hagort erdemes megnezni az Oktogonnal, kicsi, de ott lattam ilyen romantikusabb vintage cuccokat, a Humana Vintage-et lehet meg erdemes meglatogatni, tesodnak meg a Retrockot vagy a Gihadaliftet. Jajcica volt meg alteros turi valamikor, de 15 eve jartam ott egyszer, de nekem annyira gagyi volt, hogy azota se jartam ott.

Persze sajnos mar minden darabaras, ha talalsz is valamit, mar nem annyura olcso mint regen, en is atszoktam inkabb a netes rendelesre meg a plazas learazasokra. Neha azert szerencsere talalok meg egy-ket kincset turiban is, de az esetek 80%-aban ures kezzel jovok ki.

2019. jan. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincsen már turi Budapesten, gagyi lett. Ugye a turi lényege az lenne, hogy jön az új áru, keresgélsz, és kincseket, Burberryt stb. találsz 1000-ért. Régen sok ilyen volt, ma már nincs. Csak ilyen idióták, hogy Burberryt adnak 10 meg 20-ért, amikor ebayen járnak le 2-3 ezerért az eredeti Burberry aukciók.:D Vicc amennyit gondolnak rá itthon.
2019. jan. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!