Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 39-es vagy kisebb lábú fiúk,...

39-es vagy kisebb lábú fiúk, ti hogy találtok cipőt magatoknak?

Figyelt kérdés
Tudtommal 40-ig van a férfiméret.
2019. jan. 4. 00:48
 1/8 anonim válasza:
0%

1. Végülis visszafelé 40ig. De tényleg 40től.

Amúgy van ilyen pici lábú pasi?

2019. jan. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Nekem 38 ÉS feles lábam van. Mindig 40-eset vettem és kitömtem, meg talpbetétet vettem beléjük, de megelégeltem és egyszer mondtam magamnak, hogy veszek aliexpressről kipróbálásra egy pár filléres converse másolatot. Azóta is meg van és hordom. Azóta aliexpressen vásárolom a cipőim és eddig egyikkel sem volt problémám, ajánlom. 27/F
2019. jan. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

39 és feles a lábam, de széles, sokáig kell válogatni a 40-esek között, amíg nem találok elég jót.


26/F

2019. jan. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem épp ellenkező problémám van. A méretem hosszban nem túl nagy, 46-os, ami általában pont a maximum, ami előfordul még boltokban, viszont széltében ezek általában szűkek, ami meg széltében jó, az meg általában 47-es vagy vagy 48-as, amit egyrészt a boltok is csak nagyon elvétve tartanak egy-egy párt, másrészt meg hosszában sok.
2019. jan. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

Sportcipőt bárhol veszel. Ugyanazokat a darabokat kiszokták dobni női és junior méretezésben is.

Továbbá ajánlom figyelmedbe a gyerekosztályt. A junior fiú cipők általában 40-es ig vannak. Simán kapsz normális lábbeliket a méretedben. [link] méretedre szűkítve, teljesen korrektül néznek ki, nem gyerekesek.

2019. jan. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%
Női részlegen.
2019. jan. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyerekrészlegen, gondolom.
2019. jan. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

volt barátomnak is ahhoz képest, hogy nagyon magas 38-9-es a lába. mindig bajba volt vele. gyerekméret vagy 40-es


nekem nőként szintén pici a lábam 35-36 pedig én is magas vagyok :D gyerek rész vagy sokszor neten rendelem meg amit kinézek az üzletben. esetleg 37-es cipő :)

2019. jan. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!