Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

Ilyen hidegben bőrkabát vagy bundás téli kabát?

Ilyen hidegben van aki bőrkabátot vesz csak a divatolás kedvéért?

Pl.énis jobban szeretem mint ezeket a téli kabátokat, de kinevettetném magam.

jan. 6. 15:55  Privát üzenet  

A válaszok
Cute_Psychopata nevű felhasználó válasza:

Bőrkabát:) ha rendesen alá öltözöl nem fogsz fázni. (Egy vastagabb bőrkabátról beszélek)

A válasz 15%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jan. 6. 16:01 Privát üzenet

Bundas borkabat?:)

Amugy triko, polo/hosszujjju, (esetleg body) pulcsi ala, sal, sapka, es nem olyan veszes.

A válasz 30%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jan. 6. 19:01 Privát üzenet
Róka galléros térdig erő bőrkabát az megfelelő:)

A válasz 47%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jan. 6. 20:58 Privát üzenet

Szerintem ne hordj csak a divatolás kedvéért bőrkabátot. Szerintem is jól néznek ki, de rengeteg szép bundás kabát van. Az egészséged fontosabb szerintem, mint az, hogy pár hónapig bőrkabát nélkül kell élned.

Viszont a bundás bőrkabát tényleg nem rossz gondolat, láttam már olyat amibe jó vastag a szőrme, de igen drága volt.

A válasz 61%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jan. 9. 22:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Rózsaszín elegáns gombolós galléros, kb.combközépig érő klasszikus bőrkabáthoz milyen lábbeli és táska illene a legjobban?
Temetésre térd alá érő fekete bőrkabát, fekete bőresztyű megfelelő egy pasinak?
Szerintetek milyenek ezek a bőrdzsekik? Melyik a jobb?
Aki járt mostanában plázákban! Lehet már kapni műbőr dzsekit vagy még nincs nagy választék?
Ezek a klasszikus fazonú elegáns nőies bőrkabátok már végleg kimentek a divatból?
Bőrkabát tisztítás?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!