Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Méreg drága Eccos cipő durván...

Méreg drága Eccos cipő durván sért, visszaveszik?

Figyelt kérdés
Cipők terén szörnyű peches vagyok, ezért még novemberben elhatároztam, hogy bevasarlok jól, így egy Eccos cipőre esett a választásom. Szörnyű drága volt, az hittem szuper lesz. Közben egy hét után szörnyen sértett. Mindent kipróbáltam, kalapaltam, kentem, semmi hatása nem volt. Odaig elfajult, hogy csontkinoves lett a sarkamon :( Mivel lejárt a 30 nap félek, hogy már nem fogjak vissza venni... mit szóltok? Volt hasonló tapasztalatotok?

2019. jan. 10. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Saját hülyeséged volt hogy nem vitted vissza azonnal. A kérdésre a válasz: nem nemveszik vissza a 2 hónapos hordott cipődet.
2019. jan. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem hordtam két hónapon keresztül! Csak azóta vettem meg.
2019. jan. 10. 18:58
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hordtad, kalapáltad. Ja, majd tuti visszaveszik, és nem az lesz a válasz, hogy te nem vettél megfelelő méretet, fazont.
2019. jan. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert milyen durvaságokat mondott neked?
2019. jan. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A boltot rohadtul nem érdekli, hogy mennyit hordtad, nem fogják visszavenni. Főleg, ha még nekiálltál kalapálni, mert ezzel ugrott mindenféle garancia (nem rendeltetésszerű használat ugyebár). Miért nem vitted vissza egy hét után?
2019. jan. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sőt, ha kalapáltad egy hét után, akkor a 30 nap is ugrott. Az addig érvényes, amíg eredeti állapotban van. Ha veszel egy cipőt és nekiállsz átalakítani, vagy átalakíttatni, azt onnantól sehol nem veszik vissza és törvény sem kötelezi semmire a boltot.
2019. jan. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most jöttem rá arra, hogy milyen ideges emberek léteznek. Köszi srácok! :))))
2019. jan. 12. 07:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez nem idegesség hanem józan paraszti ésszel való gondolkodás!
2019. jan. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak szólnék az okoskodóknak és azoknak akik lehúztak, hogy a cipőt vissza vették!
2019. jan. 17. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!