Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

Szerintetek eredeti a ruha, amit az internetről rendelten?

Éppen ruhát akartam venni, amikor anyukám ismerőse ajánlott egy oldalt, ahol márkás kifutótermékekt árulnak. Viszonylag jó áron tudtam megszerezni a ruhát, mivel azt írták, hogy utolsó darabok vannak a raktárban. A minap megérkezett a ruha. Miután kibontottam kételyeim lettek, mintha nem lenne eredeti. Eléggé hitelesnek tűnik, mert a ruhám rajta volt a méretjelző, és egy rövid leírás weboldal címmel ellátva. Van olyan ember, aki meg tudná mondani nekem, hogy erdeti e a ruha? Egy kicsit bánom, hogy interneről rendeltem, mert nem szoktam.

Keress kérdéseket hasonló témákban: ruha, márka, eredeti

jan. 13. 14:07  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem, hogy akit érdekel, az írjon privat üzenetet!

# 1/1Időpont jan. 13. 14:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miskolcon van olyan bolt ahol eredeti casual ruhákat árulnak? Gondolok itt olyan márkákra mint Stone Island, Fred Perry, Lyle & Scott stb?
Itt eredeti Kanye West ruhákat lehet venni?
Hol lehet eredeti izraeli védelmi erők kezeslábast venni?
A Versace mennyire luxusmárka? Milyen árban vannak az eredeti Versace ruhák?
Találtam egy szép Lacoste cipőt az ecipo.hu n de valahogy gyanusan olcsó. Szerintetek az ecipon eredeti termékek vannak?
Mi a véleményetek a brands.hu-ról?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!