Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek tornacipővel...

Szerintetek tornacipővel felvehetnék ilyesmi ruhát? Vagy max alá, ha hüvösebb van egy fekete csőfarmert (vékony vagyok).

Figyelt kérdés

[link]



Nem pont ilyen, a newyorkerben láttam, ilyen rózsaszín a mellrészénél, megvan az a fekete övszerű 'vonal' is, csak a szoknyarésze szürke. Vagy egyáltalán tornacipővel fel lehet venni ilyen kicsit sportosabb ruhákat (szoknyára is értem)? Mert látom a neten is hogy vannak tökjo képek, ahol kicsit bohókásnak tűnnek a lányok ilyen ruhákban tornacsukával. Mit gondoltok?


2010. jún. 29. 15:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
felvehetni felveheted .... a monitort is a hátadra veheted ... de a lényeg h nekem furcsa lenne ezzel a tornacipő .. inkább buliba ill. vmilyen alkolomra tudnám elképzelni a ruhát ...magassarkúval sokkal jobban nézne ki mint tornacípővel ...
2010. jún. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nem ugyanerre a ruhára gondolok, hanem ilyesmire! sportosabb, egyszerűbbre, csak nem találtam jobb képet..:/
2010. jún. 29. 15:07
 3/16 anonim ***** válasza:
sztem simán felvehetnéd ... tök jol nézne ki ;) :D
2010. jún. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
hogyha sportosabb ruha akk felveheted tornacipővel is... twilight-os csajszi is így öltözködik
2010. jún. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

akármennyire is keresem googleben, nem dobja ki csak ezt az egy képet a csajsziról.


[link]


tudnátok nekem ilyen ruha-tornacsuka összeállításos képeket linkelni? :s

2010. jún. 29. 15:15
 6/16 anonim ***** válasza:
mondtam h a twilight-os csajszi is így nyomul :)
2010. jún. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2010. jún. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
elég furi összeállítás! a tornacipőt inkább vedd fel egy szakadt gatyával , és mondjuk egy tirkoval.
2010. jún. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

júúj a 2. kép nagyon jol néz ki. :)

köszi szépen.:)

2010. jún. 29. 15:40
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem attól függetlenül, hogy a Twilightos csak is így viseli, rettentő ízléstelen és hülyén is néz ki.
2010. jún. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!