Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van, aki télen bent is vesz...

Van, aki télen bent is vesz harisnyát nadrág alá?

Figyelt kérdés
2019. jan. 20. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Kintre veszek, és nem szoktam levenni, szóval bent is van rajtam.
2019. jan. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Csatlakozom az elsőhöz.


F/42

2019. jan. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Én reggel helyesebben hajnalban mikor kelek az az első hogy fel veszem a harisnyát, meg a melós pólómat, abban vagyok amíg el nem indulok. Délután le vetem a melósat és amíg nem zuhanyzok addig is csak harisnya van rajtam. Lakásban bent is van úgy hogy nadrág és alatta harisnya, én sem szoktam külön le vetni. De van úgy hogy nem megyek sehova de a harisnyára nem veszek mást. Mondjuk én amúgy is szeretem a harisnyanadrágot nekem nagyon kényelmes!
2019. jan. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Reggel felveszem amikor kelek, és általában este fürdésre szoktam levetni. Nejlont használok, nem olyan meleg hogy bent le kellene vetni.
2019. jan. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Itthon nincs rajtam, de az egyetemen igen. A nagy előadóban hideg van (nem nagyon tudják rendesen felfűteni), és egyébként se nagyon tudnám levenni.
2019. jan. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Egyet értek az 1/3-all szintén reggeltől estig rajtam van,de csak nylont hordok 20 den eset.
2019. jan. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Mivel az veszem fel elsőnek, igen. Ha nagyon melegem van itthon a nadrágot veszem le.
2019. jan. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nejlonharisnyát igen! :)

30F

2019. febr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!