Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha visszaviszem az üzletbe...

Ha visszaviszem az üzletbe levásárolhatom a cipő árát?

Figyelt kérdés
Nincs 1 hónapja, hogy vettem 1 cipőt a Deichmann-ban, de időközben meggondoltam magam és megszeretnék válni tőle, esetleg kicseréltetni. Max. 3x volt rajtam, nincs semmi baja. Fél év garanciát kaptam rá. Ha visszaviszem akkor levásárolhatom az árát? Vagy attól h nincs semmi baja ez ilyenkor nincs érvényben? Blokk természetesen megvan. Segítségeteket köszönöm.
2010. jún. 29. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg már kicsit be van törve és látszik, h utcára is hordtad.ilyenkor már nem cserélik ki, csak ha 1hónapon belül visszaviszed úgy, hogy nem használtad
2010. jún. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Mivel volt rajtad és ez evidens, hogy látható, mégha kicsit, de akkor is.

Mivel már használt, ezért az üzlet nem tudja másnak eladni, az, hogy neked mégsem tetszik így nem ér semmit.

Ha nem használtad volna akkor visszavihetted volna, hogy "ajándékba kaptad, de nem az igazi" bár azt sem 1 hónap után....


Ezt mindenképpen buktad, máskor előre megfontoltan vegyél cipőt :)

2010. jún. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

van rá garancia?

akkor mondjuk szedd szét egy kicsit a varratnál, és mond azt hogy szét jött! Így lehet kicserélik neked, de ha pl. nincs ugyanaz a cipő vagy méret akkor meg levásárolhatod szerintem.:)


Hülye ötlet, de lehet hogy beválik!

2010. jún. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De ha lenne valami baja úgy gond nélkül kicserélnék, nem? de így mivel másabb,hogy nincs semmi baja?
2010. jún. 29. 23:28
 5/7 A kérdező kommentje:

23:22

igen, ilyenen én is gondolkoztam:)

2010. jún. 29. 23:30
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Oké, hogy nincs semmi baja, de gondolom látszik rajta, hogy használt. A talpán tuti.

Szerintem te sem szeretnél olyan cipőt megvenni, amit más már használt. Ha így mennének a dolgok, akkor mindenki havonta cserélgetné a cipőjét és senkinek sem lenne 1-2 hónaposnál régibb cipője, mert mindig visszavinné az üzletbe kicserélni egy újabbra.

2010. jún. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne tedd tönkre a cipőt, mert nem úgy megy az, hogy visszaviszed és rögtön levásárolhatod.


Előbb elküldik a cipőt a saját cipészükhöz javításra (és egy bontott varrást simán megjavít) és kb. 2 hét után visszakapod. Ja és nem hülyék, levágható, ha szándékosan rongálják meg a cipőt..... ennyire ne nézzetek felnőtt embereket hülyén.


Jobban jársz ha eladod a teszveszen, vaterán.Nyilván fogsz rajta bukni, de legalább valamennyi pénzed visszajön.

2010. jún. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!