Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gardróbcsere oldal mennyire...

Gardróbcsere oldal mennyire hatékony? Sikerült ruhát eladnotok ott?

Figyelt kérdés
Van egy csomó fölösleges ruhám, sok közülük rajtam sem volt vagy csak párszor. Mind jó állapotú, az vegyes hogy honnan vannak, van kínai is meg márkás is. Van esélyem eladni őket? Jól működik az oldal, van rá kereslet? Csak azért van ez a sok kérdésem, mert nekem személy szerint nem nagyon fordulna meg a fejemben, hogy neten vegyek használt ruhát. (itt most nem lenézni akarom a dolgot, én is rendszeresen megyek használt ruha boltba, de nekem az sokkal jobb ha ott látom, felpróbálom, nem csak a képek vannak róla) Bármilyen tapasztalat jöhet! :)

2019. jan. 28. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Adtam már el jó pár darabot. Sokan használják, de pl. egy sima fekete pólót meg ilyen nagyon egyszerű darabokat nem vesz meg senki, mert könnyen elérhető a boltokban is. Szóval azokat felesleges is felrakni.

Másik, hogy a divatos cuccok fogynak itt is, divatjamúlt, régi, de hibátlan darabjaidat nem nagy valószínűséggel venné meg senki. (Persze fel lehet rakni, hátha)

Illetve nem lehet drágán árulni, pl. ugyanannyiért kb. esélytelen, hogy eladj valamit, mint amennyiért vetted, ha csak nem valami idei kollekciós limitált ruha. Egyébként az ilyen különlegesebb ruhákat viszik minidig+ a farmerokat tőlem mindig megvették.

Gyakran fele annyiért sem tudom eladni mint amennyiért vettem. Pl. vettem 10k-ért egy pulcsit és csak 3ezerért tudtam eladni, elég sokára (meg akartam már szabadulni tőle). :D

EZ azért is van, mert a postázás drága, az meg ugye pluszban rájön a ruha árára, szóval igazából 4ezret fizetett érte szállítással együtt.


Most ennyi jutott eszembe hirtelen, nekem ezek az eddigi tapasztalataim. :)

2019. jan. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszod. Akkor mindenképp megpróbálom felrakni a cuccaim.
2019. jan. 28. 15:49
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én már kb 100 eladáson vagyok túl. Ha reálisan állítod be az árakat és gyorsan válaszolsz mindig, néha veszel VIP hirdetést, akkor elég sikeresen el fogsz adni sok mindent.
2019. ápr. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!