Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem tartanátok furcsának,...

Nem tartanátok furcsának, hogy szeretem minden nadrágom felhajtani?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy azt szeretem, ha a nadrág aljának van egy "vége" és nem lóg rá a cipőmre (mindegy hogy magas szárú vagy nem), egyszerűen zavar ha nem így van. Otthoni/ritka alkalmi melegítővel nincs gond, mert az olyanjaimnak mind szűkített az alja, de én szeretem ugyanezt a farmerral.

Nem szeretek kitűnni a tömegből, meg a kissé általam ízléstelennek tartott (saját vélemény) boka zokni + boka fölé érő farmer szóba sem jöhet, így félek, hogy valaki még a végén arra következtet, hogy én ezt a divatot követem (bár gondoljanak amit akarnak, magam miatt kérdem). Minden cipőm fekete, és csak fekete zoknim van, így nem rikít. Szeretek minimálisan elegánsan öltözködni (vagyis inget hordani), ezért érdekel ez különösképpen.


17/F



2019. jan. 30. 21:07
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy slim farmereket hordok.
2019. jan. 30. 21:07
 2/6 anonim ***** válasza:
5%
Teljesen a divatot követed ezt nem lehet következtetni le ír rólad hogy tömeg termék vagy stílus nélkül
2019. jan. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, de vesszők nélkül fogalmam sincs mit akartál ezzel mondani :D
2019. jan. 30. 21:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne tartanám annak
2019. jan. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha befelé hajtod nem olyan feltűnő. Én a magasságom miatt hajtom fel, nem tetszik, hogy buggyos az alja így meg épp, hogy a cipőig ér ahogy lennie kell.
2019. jan. 31. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak egy újabb hülye divat. Pechetekre pont télen jött be.
2019. jan. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!