Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesten miért hord az...

Budapesten miért hord az összes japó csaj majdnem földig érő kabátot, általában világos színűt? Az összes, de frankón :D

Figyelt kérdés
2019. jan. 30. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert nekik ez a divatos.
2019. jan. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Van amikor ilyen fekete esőkabát-zsákszerű kabijuk van, túlméretezett. Szépek.
2019. jan. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
van itt olyan aki ismer egy ilyen japán, vagy kínai lányokat? könnyen adják magukat?
2019. jan. 30. 22:46
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem csak a japánok. Az összes ázsiai csajszira jellemző a visszafogott, szolíd öltözet (már-már rondának, öregesnek nevezhető ruhákban járnak), plusz az edzőcipő. És még így is szexisek! :)
2019. jan. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
87%
Viharkabát vagy ballonkabát a neve. Bárki hordhatja, nagyon divatos, akár nagy karimájú kalappal. Fiúk is hordanak hasonlót nekik is jól áll.
2019. jan. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert nagyon jól nez ki. Én is ilyet hordok.
2019. jan. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Honnan tudod hogy japánok?:) Azért annyi japán nincs pesten, a legtöbb ázsiai csaj akit látsz a városban az kínai. De amúgy tényleg mind ilyen fazont hord. Egyrészt mert divatos, másrészt meg ők olyan picik hogy nekik amúgy is a hosszú áll a legjobban. Az ilyen combközépig érő dolgok félbevágják az embert és aki alacsony még alacsonyabbnak tűnik tőle
2019. jan. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Metionin ***** válasza:
71%
Náluk ez a divat. Nekem a menő színes zoknijaik is tetszenek.
2019. jan. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Könnyen adják-e magukat :DDDD látom, nem is a kabát érdekel


nem tudom, hogy adják magukat, de alapvetően az ázsiai nőknek tipikusan tetszenek az európai férfiak, főleg a magasabbak, meg az arcuk, ezt olyantól is hallottam, aki japán nőt vett feleségül, meg olyantól, aki volt kint. (Olyan mint az, hogy itthon a nők többsége oda van a latinos pasikért, meg az olaszokért, nekem mondjuk nem eseteim pont. Ott is biztos van kivétel.)


Különben ott kicsit más a szépségideál, bár már oda is betörtek a nyugati dolgok. Például még itt szoliznak csomóan, ott a fehér bőr a szép, és még van jó pár ilyen dolog. Gondolom ott ez a kabát a divat.

Ha ismerkedni akarsz ázsiai nőkkel, azért számíts rá, hogy más a mentalitásuk.

2019. jan. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!