Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen minőségi női karóra...

Milyen minőségi női karóra márkákat ajánlatok?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy harmincas nőnek, aki korábban mindig csak a gagyi Avonos, Oriflames, H&Mes karórákat hordta, így fogalma sincs a nagy nevekről :) Inkább a nőiesebb, mintsem sportosabb órák tetszenek. 28L

2019. febr. 5. 07:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem Casiom van és nagyon szeretem. Nem egy felső kategóriás luxi darab, kb 15ezer volt de évek óta ugyanolyan tökéletes. Visszafogott, de mégis elegáns bármihez felvehetem. Anyámnak már vagy 15 éves a szintén Casio órája és még mindig kifogástalan állapotban van, pedig napi szinten hordja.
2019. febr. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én 31 vagyok, évek óta csak fossilt hordok, az én ízlésemnek ezek az órák felelnek meg leginkább. Évente szerzek be kettő új darabot.

Ami még lehet az a michael kors, dkny, certina, casio, seiko.

2019. febr. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Timex! megfizethető és jó minőségű, általában mutatósak, egyszerű és elegáns.

A casio is nagyon jó, kicsit más stílusban.

2019. febr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Fossil,CK,Casio,MK Én ezeket hordom,megbízhatóak,és szépek is.
2019. febr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Longines, Junghans, Omega, Rolex..

Rengeteg fajta jó óra létezik a kérdés mennyit adnál érte. Van egy facebook csoport ahol használt órákat is lehet vásárolni jó árban, de tagként is sokat tudhatsz meg az igazán jó órákról.

Használt órák adás-vétele a csoport neve

2019. febr. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2019. febr. 6. 21:06
 7/11 A kérdező kommentje:
Én is sok karóra márkát ismerek, csak érdekelt, hogy mi az, ami nem csak a divat miatt drága, és tényleg ajánlják a viselői. Köszi, elindulok ezek mentén :)
2019. febr. 6. 21:13
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ha a divatórákat nem akarod, akkor CK, MC meg ezeket szerintem felejtsd is el :) Ott nem a minőséget fizeted meg elsősorban, hanem a márkanevet. Milyen óra érdekelne? Kvarc? Mechanikus? Naponta hordanád? Milyen körülmények között hordanád? Munkába, színház, opera, mindenhova? Anélkül, hogy ezeket tudnánk, nehéz választ adni, mindenki fog mindent írni, ami eszébe jut. Ha 100 ezer alatt akarsz, jó minőséget, akkor leginkább a kvarc a csapás (habár nekem van több 50 ezer alatti automata órám is (ami mechanikus egyik fajtája). Ha 100 ezer alatt szeretnél mechanikus órát, akkor igazából Seiko, Orient, vagy valami használt, ami szóba kerülhet. Seikonak vannak egész jó kvarcórái 50 ezer körül, vagy azalatt. Esetleg nézd meg a "Seiko 5" felhozatalát, abban valszeg találsz neked tetszőt, és ár-érték arányban is egész jók, főleg ha megkeresed a neten a legolcsóbbat (lehetőleg megbízható helyről). Ne szíj alapján vegyed, mert azt utólag is le lehet cserélni, vannak bőrdíszművesek, akik csodaszép egyedi szíjat tudnak csinálni szinte bármihez.
2019. febr. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó, hasznos!

MK, CK, DG, Gucci, meg egyéb ilyenek ki vannak zárva, igen. :) Rolex sem jöhet szóba, az ára miatt.

Jó lenne 50 ezer alatt maradni. Nem zárkózom el használt óra vásárlásáról sem. Minden nap szeretném hordani az órát, irodában dolgozom, így mindenképp olyat szeretnék, ami inkább elegáns, mintsem sportos viselet. A nagy kerek órák egyébként nagyon tetszenek, divatóriáim (Parfois, Oriflame, H&M..) olyasmik voltak. Nagyon szépek, de 29. születésnapomra egy szép órát szeretnék kérni, ami az elkövetkezendő 5 évben kiszolgál. Kvarc órára szavaznék, és örültem, hogy a Seikot ennyien mondták, illetve a Fossil felhozatalában is találtam olyanokat, ami tetszik. Nagyon köszönöm!

2019. febr. 8. 20:44
 10/11 anonim ***** válasza:
Írtam közben egy üzenetet, abban találsz egy megbízható fb csoportot, ahol tudsz venni használtan. A Seiko 5-ösömet én is ott vettem 30 ezerért, kb 2 hetet volt használva előttem.
2019. febr. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!