Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Annak hogy egy lány nem...

Annak hogy egy lány nem szeret mezítláb lenni mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, sok lány van, aki mintha kényelmetlenül érezné magát mezítláb, szóval nem arra gondolok, hogy hideg van, és ezért hord zoknit. Ennek mi lehet az oka? Valami baj van a labukkal?

2019. febr. 5. 08:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Nem a lábukkal van baj, de egészségesebb zokniban lenni, min t mezítláb. Nem izzad bele a lábuk a cipőbe.
2019. febr. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Èn pl iszonyat finnyàs vagyok, 40 fokban sem mennék ki pl papucsban vagy szandálban, mert nem bírom ha koszos lesz a lábam! Már ha a ház előtt az úton át akarok menni csupa por lenne az egész, onnantól fogva meg nagyon rosszul érzem magam!! Fujj fujj fujj
2019. febr. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Miért lenne bármi baj a lábukkal? :D

Egyszerűen nem vagyunk egyformák. Hál' istennek

Egyébként zárt cipőhöz az a higiénikus ha zoknit húz az ember.

2019. febr. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ezek érthető okok. De van olyan aki pl otthon is mindig zokniban van, ők mintha csak simán nem szeretnék mutogatni
2019. febr. 5. 09:05
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
Én pl csak akkor nem vagyok otthon vagy máshol zokniban, ha nagyon meleg van. Szimplán nem szeretem mutogatni a lábam. Bárhogy ápolom, bőrkeményedések vannak rajta, így nem túl szép.
2019. febr. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
En amennyiben tehetem nyitott cipokben vagy mezitlab jarok...
2019. febr. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem sokuk már belefutott 1-1 lábfétisesbe, és megunták a dolgot, így védekeznek...
2019. febr. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%
nekem nagyon fázós a lábam, így otthon mindig zokniban vagyok, és mivel megszoktam hogy rajtam van majdhogynem egész nap ősszel, télen, tavasszal, így nyáron se szeretem levenni.
2019. febr. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%

Nekem is fázós a lábam, ezért mindig van rajtam zokni.

Talán nyáron nem mindig, de sokszor akkor is.

Ennyi.

2019. febr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig mezítláb vagyok, nem bánom a hideget se ^^ Egyszerűen szeretek így lenni de van olyan barátnőm akin mindig van zokni vagy harisnya. Van aki fázik vagy nem tartja elég szépnek a lábát ezért el fedi valamivel hát ezen nehéz változtatni h ki mit gondol magáról :S
2019. febr. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!