Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti észreveszitek valakin, ha...

Ti észreveszitek valakin, ha nem eredeti márkájú a ruhája/cipője/táskája?

Figyelt kérdés
A kérdés adott. Ti észreveszitek ezeket?

2019. febr. 10. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam komolyabban megnézni, mit visel más. Maximum akkor, ha nagyon tetszik.

Nem hiszem, hogy észrevennék egy hamis ruhát, cipőt, órát, táskát, hacsak nem virít rajta az óriási márkajelzés hibásan írva.

Ezt talán már észrevenném (bár kétlem, hogy bárki venne ilyet): [link]

De olyan apróságokat, minthogy máshogy van elvarrva, vagy máshol van elhelyezve a logo, nem hiszem, nem figyelek ennyire.

Meg egyébként sem érdekel, mindenki azt visel, amit akar.

2019. febr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én még a márkáját se szoktam nézni semminek, úgyhogy még az se tűnne fel, ha egy fél millás Gucci táska van valakinél, úgyhogy az se, ha egy ötezer forintos utánzat. Valahogy engem ez hidegen hagy. Én meg abszolút nem veszek drága cuccokat, inkább az a lényeg, hogy nekem tetszen, és jól álljon rajtam, jól érezzem magam benne, és nem a logo.
2019. febr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Nem nézem senkin ezt,de egy osztálytársamon replika Superstar volt és mikor unalmamban nézegettem órán,feltünt
2019. febr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Azonnal,főleg cipőkön,nyilván ez azért is van mert SneakerHead vagyok,és otthonosan mozgom ebben a témában.Egyébként különösen nem érdekel,de azért vannak olyan replikák amik szúrják a szememet.
2019. febr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak ha nyilvánvaló (sima T-shirt luxusmárkás logóval, felirat nélküli O-bag, stb).
2019. febr. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem elemzem ki, de elég levágó az egyes vilin reggelente a hermés birkin a lányon, hogy nem valódi.
2019. febr. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam foglalkozni vele, de ha tudom valakiről hogy nem teheti meg anyagilag, akkor egyértelmű hogy nem eredeti van rajta. Példával élve, van itt egy intézet, tele problémás fiúkkal, és az egyik Gucci, Armani, Adidas és mindenféle drága cuccokkal. Dolgozó emberként nem tudnék még egy zoknit sem venni ami eredeti Armani, nemhogy akkor egy intézetis iskolakerülő
2019. febr. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem nezem meg en sem, nem nagyon foglalkoztat. Egyszer volt, hogy feltunt. Egy osztalytarsam arrol panaszkodott, hogy a 80 ezer forintos Gucci poloja kiszakadt, mindezt az osztalyteremben, fennhangon. Nem erdekelt annyira, hogy replika, de ismerem a szuleit, es tudom, hogy vennenek neki ennyi penzert egy sima polot. Egyebkent nem figyelem, peldaul egy kamu Nike vagy Adidast nem szurok ki. De amikor valaki, akinek nincs tul jo anyagi helyzete dizajner ruhakat hord, sejtheto, hogy nem eredeti. Nekem is van kamu Chanel napszemcsim, epp a tengerparton nyaraltam, mikor kettetort, amit elvittem magammal, es az hasonlitott ra a legjobban, olcso is volt. Nem szoktak megjegyezni, pedig nyilvanvalo, hogy nem veszek igazi Chanel szemuveget.
2019. febr. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sokkal fontosabb dolgokat veszek észre. Anyag, textúra, szabás, mérethelyesség, varrás minősége, ruha állapota, mennyire tolakodó a márkajelzés, ha van, mennyire megfelelő oda, ahová felveszik.
2019. febr. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :D

Egyébként én nem hordok ilyeneket, csak mindig látom a replika-hirdetéseket, és innen jutott eszembe.

2019. febr. 12. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!