Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok/ hölgyek! Nektek...

Lányok/ hölgyek! Nektek milyen stílusú fiúk tetszenek?

Figyelt kérdés

Miben szeretitek látni őket ( hétköznap)? És mi az ami kifejezetten taszító?

Képet is linkelhettek!

Köszönöm a válaszokat!

18/F



2019. febr. 14. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Van egy youtuber, Alex Costa, ő szokott férfi outfit inspiráció videókat készíteni, szerintem az olyan mindenkinek jól áll.:)
2019. febr. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igazából, attól függ mi áll jól neki :D szeretem az egyszerűbbet is, de a kicsit elegánsabbat is :D
2019. febr. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem az ilyen csövesbánat stílus nem jön be, ha szabad így fogalmaznom :DD Gondolok itt a lógós trikókra, izompólóra, csőgatya, aminek olyan alacsony a szára, mintha kinőtte volna (boka fölötti), sportcipő, mintás zokni feltűnően a nadrág rövidsége miatt, hosszított felső (ezt szerintem meg kéne hagyni nekünk, nőknek :DD ) Szóval ez a tipikus menő páwa stílus az, amitől hányni tudnék


Egyébként ami előnyösen áll az illetőnek, kényelmes neki, persze azért igényes is, például egy sima farmer teljesen oké, az se baj, ha egy egyszerű pólót vesz hozzá (de nem minden nap ugyanazt!) Aztán egy kicsit elegánsabb, mégis hétköznapi stílus és nagyon jól tud kinézni az ing, akár valami lazább, színes, kockás, kigomolva egy pólóval zseniális megjelenést ad :D

Most télen kötött pulcsi, nagyon jól tud kinézni HA nem nagypapa 1960-ból hátrahagyott darabja :DD


Extrém stílusok engem nem vonzanak, ilyen rocker meg emó inkább csam azt sugallja nekem, hogy ott valami nincs rendben.


Egyébként ami mostanában nekem nagyon bejövős, az egy ápolt, szép szakáll vagy borosta :D nem a bajuszkezdemény, az undorító, és minden esetben meg kell tőle szabadulni, és nem is csak maga a bajusz.

2019. febr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más. Ha azért tetted fel a kérdést, mert meg akarsz felelni, akkor erről lemondhatsz, mert nem lehet mindenkinek megfelelni. Ezért magadnak felelj meg.

Ha én azt mondom, nekem a hosszú hajú, zenész csávók jönnek be fekete garbóval? És ha valaki azt mondja neki a kopasz, kigyúrt keménylegények, izomtrikóval? Mindenkinek más tetszik, és más taszító.

2019. febr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!