Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vennél cipőt Aliexpress-ről?

Vennél cipőt Aliexpress-ről?

Figyelt kérdés

Fehér szandált keresek, lehetőleg olcsón, de eddig sehol semmi.

Abban az esetben, ha a kínaiban sem találok nyárig, fontolgatom, hogy neten vennék.


Lehet egyáltalán normális minőséget találni 5€ (1500Ft) körüli áron?


2019. febr. 14. 20:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Sima, fehér lapossarkú szandálra gondolok. A mostaninak ez lesz a negyedik nyara, és félő, lassan megadja magát.
2019. febr. 14. 21:01
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Kizart dolog. Annyira esetleges a minoseg, hogy csak akkor eri meg, ha te is eladod felarral, garancia nelkul.
2019. febr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Rendeltem már magassarkú czizmát, szandált. Mindkettőt szeretem.
2019. febr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vannak alin jo cuccok, bar cipot meg nem mertem rendelni, de az 5 euros szandal nem hiszem, hogy kenyelmes es sokaig huzna... ami minosegibb darab az alin is dragabb. nezd meg a visszajelzeseket a termeknel. ha tonkre megy sem buksz nagyobb osszeget, de szerintem jobban jarnal ha cipoboltban keresnel , ahol fel tudod probalni, mert ezek a kinai meretezesek eleg megbizhatatlanok
2019. febr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem h rendelnek
2019. febr. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Eleve nem vennék olyan cipőt, amit nem próbáltam fel még akkor sem, ha vissza lehet küldeni.


És még emellett is az Aliexpress lenne az utolsó hely, ahonnan cipőt vennék.

2019. febr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne várj tőle sokat, lehet egy kemény talpú pántos valami lesz, ami hamar meg is kopik, stb.

Próbálj meg inkább ha olcsó kell a deichmannban szétnézni, ott legalább felpróbálhatod és van garancia, az se a legjobb, de ez már valami.

2019. febr. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!