Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen? Mivel...

Szerintetek milyen? Mivel hordhatnám?

Figyelt kérdés

Már évek óta converse cipőket hordok.Nem a divat kedvéért csak egyszerűen azokat szeretem.Mindig színeseket vettem eddig magamnak de most a barátom megajándékozott egy tört fehérrel : [link]

ezt a cipőt bármilyen színnel hordhatom vagy inkább csak világos vagy fekete cuccokkal?:)

előre is köszönöm:)18/L


2010. júl. 1. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt bármivel hordhatod, nekem sima fehér van, de ez is nagyon szép!! Bátran, mindenféle farmerrel, gatyával, színes pólókkal, akármivel hordhatod:)
2010. júl. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
akármivel csak ne szoknyával mer az hót ronda :) nekem is ugyanilyen van:)
2010. júl. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hat hogy tok oszinte legyek vegiggondoltam, hogy milyen jol tudna kinezni egy sotet farmer csonacival meg valami tortfeher felsovel, barna ovvel, majd eszembe jutott, hogy csak a cipot kene lecserelni egy barna sarura az osszhatas kedveert:D Bocsi, hogy nem tudtam erdemben segiteni:)
2010. júl. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!