Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Wish-en ki rendelt már parókát?

A Wish-en ki rendelt már parókát?

Figyelt kérdés

Most nagy akciók vannak az oldalon és láttam pár szép parókát, amik most 2-3 ezer forintba kerülnek csak, pedig az eredeti áruk egetrengető. Van az a kis hajháló is, ami most csak 280 Ft és a parókát arra helyezik rá a fejen.

Fesztivàlokra, különleges bulikba szívesen felhúznám a fejemre a parókákat vagy akár kép készítésnél. Elég élethűek, olyanok, mint az igazi hajak. Láttam már egyeseken ilyen parókákat és hihetetlen szépek. Rendelt már esetleg valaki?



2019. febr. 22. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A Wish a felárazás nevű fogyasztói átverést alkalmazza, ami az EU-ban büntetendő, de Kínában nem. Ez azt jelenti hogy a jelenlegi "akciós" ár felé kiírnak egy kamu hatalmas árat, azt a látszatot keltve hogy az a termék eredeti ára, és neked kihagyhatatlan akcióban van részed.

Ebből a szempontból vagy nem ajánlott az oldal használata, vagy kétszer is meg kell nézned hogy mit veszel és mennyiért. Az a 2 ezer forintos paróka ára, minősége, árkategóriája a 2000 forintnál van ugyanúgy, és úgy adják el hogy az hasznot csinál a kereskedőnek.


TL;DL: Magyarul az egy 500-1000 forintos paróka amit eladnak 2 ezerért, és elhitetik veled hogy 10-20 ezer forintos kategóriájú termék. A Wish-en minden termék ilyen átveréssel van eladva.

2019. febr. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Rendeltem 2-3 at es mind nagyon szornyu volt ment is mind a kukaba. Es nem is a legolcsobbakat vettem ami akkor kepzelem mennyire szornyu.

Nagyon keves rajtuk a haj ami amugy nyilvan mero muanyag de az a barbie baba fele muanyag. En nagyon nem ajanlom

2019. febr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hála nektek a döntésem nem kapkodom el! :) Esetleg tudtok Pesten valami jó parókás boltot, ahol olcsóbban be lehet szerezni őket?
2019. febr. 22. 21:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Lightinboxon rendeltem, de még nem jött meg. Neked sikerült találni?
2019. aug. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!