Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok ekkora melltartót?

Hol találok ekkora melltartót?

Figyelt kérdés

Olyan 90 EE-s kéne (úgy tudom F-es nincs csak dupla E-s.)

A sima E már kicsi.

Nagyon elvagyok keseredve, hogy mindenhol max D kosarat találok. Hol lehet ilyen méretet venni?


2019. febr. 26. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hdishop.hu, én mindig innen rendelem az F-es / G-s méretet.
2019. febr. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A nagyobb nevű fehérnemű üzletekben is elvétve kapni.

Nekem a melltartó fazonjától függően E vagy F-es kosár kell, csak 75-ös körmérettel. Néha az Intimissimiben van F-es kosárig 1-2 fazon, és nem nagymamásak, hanem egészen szépek.

2019. febr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az astratex.hu-t nézd meg, én innen vettem magamnak. Nagyon jó a méretkalkulátoruk, és elég gyakran van akció is.
2019. febr. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tesco, mindig akad pár fazon G-ig.
2019. febr. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én ezt nem értem. Régen tényleg nem volt nagyon D kosár fölött, mondjuk 20 éve... jelenleg akár J vagy K kosárig is lehet kapni. A Tesco-ban vannak olcsók G kosárig. EE kosár nem létezik, F kosár van. A Triumph itthon G kosárig árul ( külföldön H inkább), Az Anita J kosárig. Ott vannak a lengyel márkák, Gorsenia, Krisline, Gaia, ezek is K kosárig mennek.


Javaslom, hogy használd az internetet keresésre, mostanra hálistennek megoldották eme problémánkat :)

2019. márc. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól, mert valami megfelelő kosárméretű, még nem biztos, hogy jó vagy jól áll. A fazontól is függ.

Nyilván ezért is lenne jobb felpróbálni, mielőtt megveszi, amire netről nincs lehetőség.

Jártam már úgy, hogy az amúgy kosárméretben megfelelő melltartó (F kosár) egyáltalán nem állt jól, mert a hónaljam alatt felgyűrte a bőrt, mert olyan vastag anyagból volt és varrása előnytelen helyen volt, és nem azért, mert a pántokat túlságosan szorosra vettem volna. És nem egy gagyi melltartó volt, hanem 15+ ezres...

Nyilván, ha a fazon megvan, után a könnyű neten rendelni. De ahány márka, annyiféle fazon, még akkoris ha látszólag ugyanúgy néznek ki.

2019. márc. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!