Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek illik ilyen cipőt...

Szerintetek illik ilyen cipőt felvenni az esküvőre? Vagy csak az utána lévő bulin?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2019. febr. 27. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

TALÁN, fiatalos, kicsi esküvőre.

De ÉN, oda sem venném fel.

2019. febr. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Ez egy tornacsuka. Én a buliban se lennék ebben... Tartogasd koncertekre, laza randikra, de ne lagziba...
2019. febr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Ha te csak egy leszel a sok-sok vendég között, akkor valószínűleg senki sem fog foglalkozni azzal, hogy miben vagy. Ha tini vagy, akkor nyugodtan menj ebben. De felnőtt nőként inkább ne. És akkor se, ha van valami szereped, vagy közeli hozzátartozó vagy.

De persze sokat számít az esküvő, lagzi stílusa is. Manapság már nemcsak hagyományos esküvők vannak. Van, ahol ez is biztosan belefér.

2019. febr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem
2019. febr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Én fehér, converse vászon tornacipőben voltam a saját esküvőmön. Szóval felveheted, de tényleg nem mindegy, hogy milyen az esküvő stílusa. Egy hétköznapi, mulatóssal átitatott parasztlagziba azért nem passzol, sem egy nagy templomi esküvőre.


Utána meg simán mehet a lagziba.

2019. febr. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem illetlenség különösebben, de biztos van aki azt mondja rá, hogy mi ez. De ha te vagy a 120. vendég szerintem nem gáz különösebben, fájós lábad van, azt kész, aki megszólja, annak a baja. Persze azért ha lehet szerintem egy balerina cipőt erőltess fel, de ha ebben érzed jól magad, ez tükrözi a stílusod, ebből ki tudsz hozni valami elegánsat, akkor vedd ezt. Agyamra megy, hogy azon kell aggódni, hogy kisstílű emberek majd mit mondanak, nem saras bakancsba mész.
2019. febr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha én lennék a menyasszony én tuti valami ilyet vennék fel
2019. febr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha valaki másnak az esküvője, oda illik a házasodó pár által kitalált stílushoz öltözni. Ha vízparti, kerti kis esküvő közös sütögetéssel, 20-40 emberrel, meg egy anyakönyvvezetővel, akkor belefér. Ha templomi esküvő, vagy kibéreltek valami hatalmas villát bálteremmel, étkeztetéssel, oda ennél elegánsabban illik megjelenni.

Ha a saját esküvőd, azt csinálsz alapvetően amit akarsz, te tudod mennyire fogékony a vendégsereged erre a stílusra, és hogy ez téged mennyire érdekel. Nem egy tradicionális darab, de ha én mennék olyan esküvőre ahol a menyasszony hétköznap igazi sportos, tornacipős csaj, ezerszer jobban tetszene egy ilyen kreatív megoldás, mint hogy remegő térdekkel tántorogjon a magassarkúban mert nem szereti és nem is tudja hordani.

2019. febr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!