Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hölgyekhez szól a kérdés! Bi...

Hölgyekhez szól a kérdés! Bi passzív pasi vagyok, és a barátom azt szeretné, hogy női ruhában legyek otthon, és lakkozzam a körmeimet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez normális? És hogyan vehetnék magamnak női fehérneműt, ruhát boltban? Biztosan furán néznének rám az eladók. Mi a véleményetek? Kort írnátok ha kérhetem?
2019. márc. 2. 09:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
19%
Tudod a kérdezőnek legalább van annyi jó érzése hogy zárt ajtó mögött van női cuccokban,de ellenben a linkjeimben szereplő “lányok” az utcán riogatnak férfi nadrágban,polóban,ingben és acélbetétes bakancsban ami rémisztő és egyben nevetséges...
2019. márc. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
16%

Úristen de rémisztőek lehetnek azok lányok.


Amugy nagyon jòl tudsz kakit kavarni👏


Én szóltam.

Remélem a kérdező jó útra fog térni.

Isten adja.

2019. márc. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
8%

Legalább annyira mint a kérdező.


És remélem a “lányoknak” is sikerül megtérni...


Bár nem tudom mi közöd lenne hozzá hogy mit is csinál a kérdező.

2019. márc. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
53%

Megtérni abból hogy felvesznek egy alíg szembetűnő férfias valamit😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄


Semmi közöm hozzá.Csak fáj,hogy lehet nem a mennybe jut.


Te meg mostmár fejezd be az istentelenkedést.

Most már végképp kiderult,hogy nem vagy százas.

2019. márc. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
94%

Normálisnak az normális, amit ti annak tartotok. Engem nőként nem vonzanak a női ruhába öltözött pasik, de ez rátok nézve semmilyen következménnyel nem kell hogy járjon.

Neked egyrészt önvizsgálatot javasolnék mielőtt belevágtok - téged is izgat-e, szívesen viselnél-e női ruhákat, vagy csak a párod miatt mennél bele, mert ez utóbbi nem túl jó ötlet. Másrészt beszélgetést, miért szeretné ezt, mire vágyik tulajdonképpen.

Ha úgy döntesz hogy szeretnél belevágni, a ruhák beszerzése már egyszerűbb, írták előttem az önkiszolgáló kasszát, lehet netről rendelni, de egyébként hamarabb feltételezik az eladók is hogy a barátnődnek veszel cuccokat.

2019. márc. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Miért szól hölgyekhez a kérdés? Nem teljesen értem. A körömlakkozás különben nem egy egyszerű dolog, évek és rutin, mellesleg a piros lakktól csupa piros lesz a körömágyad.


Szerintem mérd meg otthon magad, be tudod lőni a méreteidet, és a boltban csak leakasztod, vagy ezer fehérnemű üzlet van online, megrendeled. Vagy vegyen neked a barátod :) majd ő tudja milyenben akar látni. :D


Ha jól esik vedd fel, ha tőled idegen, kevésbé érzed ilyesmitől férfinak magadat, akkor mondd el, hogy neked ez lelohasztó, nem kell mindenbe belemenni, aki szeret, az megérti.


22L

2019. márc. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

14.

Tipikus gyakori hozzáállás a tiéd!

Megtérni abból hogy otthon női ruhát viseljen?😀😀😀

Ha valaki nem ért egyet veled akkor az génhibás.

Akkor a 16-os is velem egy szinten van mert támogatja a kérdezőt?


15.

Látod nekem férfiként meg a férfi ruhát viselő nők nem jönnek be azért is linkeltem be.

2019. márc. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
88%

16-os vagyok: nem tudom milyen szinten kell lenni ahhoz, hogy elfogadjam, hogy más emberek máshogy boldogak, és igyekszem nem ítélkezni, mivel sosem ismerek egy történetet teljesen. Ezt önmagamért is teszem, a saját magam dolgait is sokkal jobban el tudom fogadni, hogyha másokat is. Próbáljátok meg, hátha nektek is segít!

Viszont ahhoz a szinthez nem akarok tartozni, akinek azzal van baja, hogy egy nő férfi ruhát hord. :D Ezek megvarrt anyagdarabok, mi az, hogy férfi, régen meg csak férfiak hordtak magassarkút és nadrágot.


Sok sikert kérdező, remélem sikerül kényelmeset találnod! A csipkével vigyázz, néha szúr.

2019. márc. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

18. A 3-as vagyok.


Írtad,hogy nem akarsz azokhoz tartozni akiknek baja van a férfi ruhát viselő nőkkel.

És hogy állsz azokkal akik a női ruhát viselő férfiakat ítélik el?

Mint például a véresszájú 6-os versenyző.

2019. márc. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

10-es


Gyere téríteni ennél a kérdésnél is szükség lesz rád mivel egy nő férfi nyakkendőt akar női ruhához felvenni és a többi beteg meg támogatja!


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

2019. márc. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!